DAJ CYNK

Xiaomi POCO X3 Pro trafi do Europy, a oto jego ceny

Mieszko

Sprzęt

Xiaomi POCO X3 Pro trafi do Europy, a oto jego ceny

Jedną z nadchodzących nowości Xiaomi jest smartfon POCO X3 Pro. Jego premiera ma się odbyć w Indiach, ale wszystko wskazuje też na to, że urządzenie trafi także do sprzedaży w Europie. Znane są jego ceny.

Zobacz: POCO F3, czyli Redmi K40, już 22 marca. A może to POCO X3 Pro?

Na bieżący miesiąc zapowiedziane zostały dwie premiery POCO – pierwsza, globalna odbędzie się 22 marca i wtedy zobaczymy najprawdopodobniej smartfon POCO F3, czyli przebrandowany Redmi K40. Natomiast 30 marca w Indiach będzie miała miejsce inna premiera – wszystko wskazuje na to, że tego dnia zostanie zaprezentowany POCO X3 Pro.

Zobacz: Xiaomi zapowiada premierę POCO X3 Pro jeszcze w marcu

Dwie premiery tej samej marki w tak krótkim czasie mogą budzić zdziwienie, ale jedno wydaje się pewne. Zapowiadany dla Indii POCO X3 Pro pojawi się również w Europie. Znane są jego ceny w euro, a niechcący ujawnił je jeden z dystrybutorów na naszym kontynencie.

Xiaomi POCO X3 Pro premiera

POCO X3 Pro – ceny w Europie

Z przedwcześnie opublikowanego cennika wynika, że POCO X3 Pro w wersji 6/128 GB pamięci kosztować będzie 269 euro, czyli 1235 zł. Natomiast lepiej wyposażony model 8/256 GB oznaczać będzie wydatek 319 euro, czyli 1465 zł.  Dostępne będą trzy warianty kolorystyczne: brązowy Metal Bronze, niebieski Frost Blue i czarny Phantom Black.

Xiaomi POCO X3 Pro ceny

Według zapowiedzi POCO X3 Pro to smartfon z ekranem Full HD+ o odświeżaniu 120 Hz, a jego sercem jest niewydany jeszcze Snapdragon 860. Układ ten to według nieoficjalnych doniesień podrasowana wersja chipsetu Snapdragon 855+. Wśród innych spodziewanych funkcji  POCO X3 Pro wymienia się poczwórny aparat z główną matrycą 48 Mpix, łączność NFC, a także baterię o pojemności około 5000 mAh z szybkim ładowaniem 33 W. Wszystkim ma zarządzać Android 11 z MIUI 12.

Zobacz: Xiaomi Redmi K40 trafi na globalne rynki jako POCO F3
Zobacz: Xiaomi Redmi K40 oficjalnie zaprezentowany

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: DealNTech, GSM Arena

Przewiń w dół do następnego wpisu