DAJ CYNK

Xiaomi Mi 9 trafia do oferty sieci Play. Fioletowy operator zmienia przy okazji ceny kilkudziesięciu innych urządzeń

07.06.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 20620

Ważne 1

0

Po dosyć długim oczekiwaniu do oferty sieci Play trafia telefon Xiaomi Mi 9. To pokazane w lutym urządzenie ma bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Fioletowi przy okazji wprowadzają zmiany w cenniku wielu innych urządzeń, zarówno w abonamencie, jak i w ofercie bez umowy.

Xiaomi Mi 9 to flagowy smartfon tej chińskiej marki, w którego wnętrzu znajdziemy topowe podzespoły i rozwiązania techniczne, ze Snapdragonem 855 i dużą pojemnością pamięci na czele. Jednocześnie jest to też stosunkowo tanie urządzenie, które w swojej najmocniejszej wersji kosztuje 1999 zł. W tej cenie otrzymujemy sprzęt, który pod względem wydajności bije konkurencyjne urządzenia z Androidem, których ceny są nawet ponad dwukrotnie wyższe.

Zobacz: Dane techniczne i zdjęcia telefonu Xiaomi Mi 9 w katalogu TELEPOLIS.PL
Zobacz: Test Xiaomi Mi 9. Xiaomi lepsze, szybsze, a przede wszystkim dużo tańsze

Popyt na Mi 9 był w Polsce tak duży, że przez jakiś czas dostanie tego smartfonu w cenie zaproponowanej przez producenta było wręcz niemożliwe. Bez większego trudu za to można było kupić Mi 9 po cenie wyższej nawet o kilkadziesiąt procent. Teraz urządzenie jest dostępne w sieci Play, także w ofercie bez umowy, w której jego cena nie odbiega bardzo od tej, za którą telefon jest sprzedawany przez oficjalne sklepy Xiaomi.

Zobacz: [Aktualizacja] Smartfony Honor wchodzą do Play. Na początek Honor 8X w bardzo dobrej cenie
Zobacz: Play podnosi abonament, a ceny akcji Orange i Cyfrowego Polsatu rosną

Play zmienia też ceny wielu telefonów, smartfonów i innych urządzeń, które dostępne są w ofercie abonamentowej, Formule MIX oraz w ofercie Red Bull Mobille. Niektóre z produktów zyskały również nową cenę w ofercie bez umowy - może być ona atrakcyjna dla osób, które nie chcą się wiązać z operatorem na zbyt długo i na przykład skorzystać z oferty na kartę. Szczegóły znajdziemy w tym pliku pdf.

Zobacz: Czy oferta na kartę jest nam nadal potrzebna?
Zobacz: TOP 10: Polecane telefony w ofercie Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu