DAJ CYNK

Tracer przedstawia najnowszą serię indukcyjnych ładowarek do telefonów

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6685

Firma Tracer ma w swojej ofercie nowe ładowarki indukcyjne do telefonów, z których można skorzystać na przykład podczas jazdy samochodem. Ładowarek można też użyć do zasilenia innych urządzeń, które można ładować bezprzewodowo.

Tracer Wireless Automatic

Tracer Wireless Automatic jest uchwytem służącym do zamontowania urządzenia mobilnego na szybie lub desce rozdzielczej samochodu za pomocą mocnej przyssawki. Został on wykonany z materiałów, które powinny zapewnić stabilność nawet podczas jazdy nierówną i wyboistą drogą. Ramię ma długość 16 cm i można je dowolnie regulować. Czujnik podczerwieni wykrywa obecność smartfonu i powoduje samoczynne zaciśnięcie się ramion bocznych, które dopasowują się do szerokości ładowanego urządzenia. Aby wyjąć telefon, wystarczy przyłożyć palec do dodatkowego czujnika, co spowoduje niewielkie rozsunięcie się ramion uchwytu.

Zobacz: Na Politechnice Łódzkiej opatentowano ładowarkę tekstylną

Ładowarka Tracer Wireless Automatic jest zgodna ze standardem Qi. Ładowanie następuje prądem o mocy 10 W, a energia do ładowarki jest dostarczana z samochodowego gniazda zapalniczki za pomocą przewodu USB-C.

Tracer Wireless Magnetic

Kolejna z nowości to ładowarka Tracer Wireless Magnetic, o minimalistycznej formie uchwytu samochodowego, który można zamontować na przykład do kratki wentylacji. Ten gadżet umożliwia przymocowanie telefonu za pomocą magnetycznej powierzchni. Wystarczy umieścić specjalną naklejkę na tylnym panelu telefonu i przyłożyć do stacji ładującej. Bezprzewodowe ładowanie ma tu moc 5 W.

Zobacz: Vivo zapowiada technologię szybkiego ładowania Super FlashCharge o mocy 120W

Tracer Wireless Mobility

Ciekawym gadżetem jest Tracer Wireless Mobility. Jest to propozycja skierowana do osób, które poszukują indukcyjnej ładowarki, ale chcą mieć możliwość wygodnego korzystania ze swojego telefonu podczas ładowania. Urządzenie zostało wyposażone w 8 przyssawek, które utrzymują smartfon oraz zabezpieczają go przed wyślizgnięciem i upadkiem. Baza ładowarki ma wysuwany uchwyt, który w razie potrzeby może posłużyć jako podpórka telefonu, na przykład podczas oglądania filmów. Odpowiednio dobrane materiały mają utrzymać pod kontrolą temperaturę podczas ładowania. Tracer Wireless Mobility ma kompaktowe rozmiary i ładuje prądem o mocy 10 W.

Dostępność i ceny

Ładowarki Tracer są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym. Ceny urządzeń kształtują się następująco:

  • Tracer Wireless Automatic - od 99 zł,
  • Tracer Wireless Magnetic - od 59 zł,
  • Tracer Wireless Mobility  - od 49 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Tracer

Przewiń w dół do następnego wpisu