DAJ CYNK

Vivo zapowiada technologię szybkiego ładowania Super FlashCharge o mocy 120W

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6038

Wyobrażacie sobie możliwość naładowania baterii telefonu o pojemności 4000 mAh w zaledwie 13 minut? Taką możliwość obiecuje vivo za sprawą nowej technologii szybkiego ładowania Super FlashCharge.

Można odnieść wrażenie, że w branży trwa właśnie nowy wyścig, tym razem na superszybkie ładowanie baterii. Zapowiedziana przez vivo technologia Super FlashCharge bije pod tym względem wszelkie rekordy. Jak zapewnia producent, wystarczy zaledwie 5 minut, aby naładować typową baterię telefonu do połowy. Ogniwo o pojemności 4000 mAh zostanie naładowane do pełna w 13 minut.

Zobacz: Samsung: Szybkie i bezpieczne ładowanie przez USB-C do 100W

Vivo planuje zastosować ładowarkę o mocy 120W. W ten sposób przebije Xiaomi, które pod koniec marca pokazało ładowarkę o mocy 100W, napełniającą baterię o pojemności 4000 mAh w 17 minut. Na razie trudno powiedzieć, kiedy Super FlashCharge miałaby wejść do użytku. Firma planuje konferencję na targach Mobile World Congress w Szanghaju, które zaczynają się 26 czerwca. Zamierza tam pokazać swój pierwszy telefon 5G.

Zobacz: Vivo coraz bliżej Europy. Chiński producent szykuje się do debiutu na Ukrainie

Do tej pory vivo oferuje najszybsze ładowanie w swoim telefonie gamingowym z linii IQOO (44W), którego ogniwo o pojemności 4000 mAh ładuje się w 45 minut. Z kolei najszybciej ładującym się smartfonem na rynku jest Oppo Find X Lamborghini Edition. Ładowarka Super VOOC uzupełnia energię baterii o pojemności 3400 mAh w 35 minut.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Gizchina

Źródło tekstu: Gizchina

Przewiń w dół do następnego wpisu