DAJ CYNK

Vivo coraz bliżej Europy. Chiński producent szykuje się do debiutu na Ukrainie

19.06.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5981

Ważne 0

0

Wiele wskazuje na to, że vivo szykuje się do oficjalnego wejścia na ukraiński rynek, czego dowodem są chociażby ogłoszenia o pracę, które pojawiły się w serwisie Work.ua. Pierwszymi telefonami w ofercie producenta u naszych wschodnich sąsiadów mogą być vivo V15 Pro oraz vivo Y17.

Vivo coraz chętnie spogląda na zachód, czego przykładem mogą być plany wejścia na Ukrainę. Firma szuka tam obecnie PR Managera, projektantów, członków kadry zarządzającej oraz menedżerów sprzedaży. Pojawiły się również oficjalne profile na Facebooku oraz Instagramie. Smartfony chińskiego producenta są obecnie dostępne w Rosji oraz Kazachstanie, a zatem w krajach transkontynentalnych.

Zobacz: W Chinach zadebiutował Vivo S1. Smartfon ma niemal bezramkowy ekran oraz przedni aparat wysuwany z wnętrza obudowy

Według Gartnera vivo jest piątym co do wielkości udziału producentem smartfonów na świecie (6,1 proc. na koniec 1Q2019). Debiut na Ukrainie może oznaczać, że wkrótce więcej państw europejskich będzie oficjalnie sprzedawać urządzenia Chińczyków. U naszych wschodnich sąsiadów przypuszczalnie w pierwszej kolejności w sprzedaży pojawią się telefony vivo V15 Pro oraz vivo Y17.

Zobacz: Gartner: Samsung niekwestionowanym liderem sprzedaży smartfonów. Apple dużo traci do Huaweia

Źródło zdjęć: Vivo

Źródło tekstu: GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu