DAJ CYNK

Telefony Oppo taniej w Orange. Można zaoszczędzić do 300 zł lub zdobyć słuchawki bezprzewodowe

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Telefony marki Oppo, modele RX17 Neo, RX17 Pro oraz Find X, są dostępne w specjalnej ofercie Orange, w najpopularniejszych planach taryfowych operatora. Promocja obowiązuje do 5 czerwca 2019 roku.

W Orange wystartowała właśnie specjalna oferta, w ramach której trzy modele smartfonów firmy Oppo dostępne są na promocyjnych warunkach. Oppo RX17 Neo i Oppo RX17 Pro są teraz tańsze nawet o 300 zł w najpopularniejszych planach taryfowych pomarańczowego operatora, także w ramach Orange Love. Na przykład w Planie Mobilnym 55 (umowa na 24 miesiące) model RX17 kosztuje 0 zł na start, a następnie 47,99 zł miesięcznie, co z abonamentem daje łącznie 102,99 zł opłaty miesięcznej. Oppo RX17 Pro kosztuje również 0 zł na start, a rata miesięczna za telefon wynosi 76 zł w Planie Mobilnym 75 - łącznie z abonamentem opłata miesięczna w tym przypadku wynosi 151 zł.

Zobacz: Nowe Plany Mobilne w Orange - oficjalne informacje
Zobacz: Oppo RX17 Neo - test smartfonu, któremu może nie być łatwo pokonać średniopółkową konkurencję z Chin
Zobacz: Test Oppo RX17 Pro - ultraszybkie ładowanie oraz czytnik linii papilarnych w ekranie

Każdy, kto zdecyduje się na zakup modelu Oppo Find X w Orange, otrzyma w prezencie bezprzewodowe słuchawki Oppo O-free z cyfrową redukcją szumów i obsługą standardu aptX, o wartości prawie 500 zł. Jak podaje producent, słuchawki wyróżniają się wysoka jakością dźwięku, szybko parują się z telefonem, a ich obsługa jest intuicyjna. Wystarczy wyjąć je z uszu, aby muzyka przestała grać. Wyposażone są w dotykowe polecenia sterujące – wystarczy dwa razy tapnąć, aby zmienić utwór. To samo dotyczy odpowiadania oraz kończenia połączeń przychodzących. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth ze stacją dokująca umożliwiają nieprzerwane słuchanie muzyki do 16 godzin oraz do 4 godzin na jednym ładowaniu. Więcej na temat słuchawek można się dowiedzieć na stronie www.oppo.com/sg/smartphone-o-free/.

Jeśli chodzi o cenę Oppo Find X, to w Planie Mobilnym 75 można ten telefon kupić za 399 zł na start, a następnie płacąc co miesiąc ratę w wysokości 131 zł. Łącznie z abonamentem daje to kwotę 206 zł. Umowa zawierana jest na 24 miesiące.

Zobacz: Oppo K3 oficjalnie zaprezentowany - 6,5-calowy AMOLED, Snapdragon 710 oraz do 8 GB RAM-u
Zobacz: Seria Oppo Reno trafia do sprzedaży w Polsce. Oto jak telefony prezentują się z bliska
Zobacz: TikTok w Orange Flex bez limitu GB. Efekt współpracy z twórcami aplikacji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Oppo

Przewiń w dół do następnego wpisu