DAJ CYNK

Nowy smartfon Sony z trzema aparatami. To Xperia 1s, czy 1v?

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6422

W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące nową Xperię wyposażoną w potrójny aparat główny. Na nowego flagowca jest za wcześnie, wiec może to być nowa wersja Xperii 1. Mówi się o modelu 1s lub 1v.

Sony długo bronił się przed zwiększeniem liczby aparatów w swoich smartfonach, ale w tym roku po raz pierwszy do Xperii 1 trafił potrójny aparat główny. Producent idzie za ciosem i jeśli informacja zamieszczone w mikroblogowym serwisie Weibo potwierdzą się, kolejny smartfon z trzema aparatami zobaczymy już 6 lipca. Premiera ma mieć miejsce w Tokio.

Zobacz: Sony pracuje nad telefonem z sześcioma aparatami z tyłu. Bo pięć to chyba za mało

Patrząc na dotychczasowe kalendarium premier Sony, możemy spodziewać się jakiejś wariacji na temat Xperii 1. Oznaczonej symbolem 1s lub 1v. Jeśli tak by się stało, powinniśmy oczekiwać bardzo kosmetycznych zmian w specyfikacji. Z drugiej strony, Japończycy mogą szykować nowy model ze średniej półki. W końcu konkurencja oferuje trzy aparaty już nie tylko we flagowcach, ale również w urządzeniach za ok 1500 zł.

Zobacz: Sony Xperia 1 ze słuchawkami bezprzewodowymi WH-1000XM3 za 4399 zł

Nowych flagowców Sony możemy spodziewać się podczas wrześniowych targów IFA. Sony jako jeden z niewielu producentów organizuje premiery właśnie podczas targów w Berlinie. Konkurencja woli pokazywać swoje urządzenia na specjalnie zorganizowanych wydarzeniach przed lub dopiero po targach.

Zobacz: Mobilny oddział Sony ogranicza działalność, a nawet wycofuje się z niektórych rynków

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: weibo; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu