DAJ CYNK

Smartfony Huawei P30, P30 Lite oraz P30 Pro zostały certyfikowane w Indonezji i na Tajwanie. Dzięki temu znamy ich częściową specyfikację

12.03.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6461

Ważne 1

0

26 marca Huawei zaprezentuje w Paryżu smartfony z serii P30. Urządzenia te otrzymały stosowne certyfikaty w Indonezji i na Tajwanie, dzięki czemu mogliśmy poznać (częściowo) ich specyfikację.

Smartfon oznaczony na certyfikacie NCC (Tajwan) jako ELE-L29 (Huawei P30) będzie wyposażony w 6 lub 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni na dane. Model VOG-L29 (Huawei P30 Pro) trafi na rynek z 8 GB RAM-u i 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej. Ten smartfon zaoferuje również ładowanie bezprzewodowe.

Nowe flagowce Huaweia będą napędzane chipsetem Kirin 980 z modemem Balong 5000, co nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Jedną z nowości będzie funkcja zoomu peryskopowego, o czym wspominaliśmy wczoraj. Z wcześniejszych doniesień wynika, że czytnik linii papilarnych będzie zintegrowany z wyświetlaczem, a obudowa będzie miała co najmniej trzy kolory: Black (czarny), Twilight (zmierzch) oraz Aurora Blue (niebieski).

Zobacz: Huawei oszukuje w reklamach P30? Zdjęcie na plakacie promocyjnym nie zostało zrobione nadchodzącym smartfonem
Zobacz: Aparat Huawei P30 Pro zaoferuje technologię "super-zoomu"
Zobacz: Huawei P30 Pro pokazany podczas targów Mobile World Congress

Trzy nadchodzące smartfony Huaweia otrzymały też certyfikat TKDN w Indonezji. Trzeci model nosi oznaczenie MAR-LX2, co prawdopodobnie oznacza smartfon Huawei P30 Lite.

Zobacz: Huawei chwali się wzrostami w Polsce. Chińczycy są przekonani, że wkrótce będą numerem jeden
Zobacz: Huawei P30 i P30 Pro w przedsprzedaży z zegarkiem i bezprzewodową ładowarką
Zobacz: Tydzień Huaweia w Play: smartfony chińskiej marki można kupić do 15% taniej

Źródło tekstu: 5GMobilePhone

Komentarze
Zaloguj się