DAJ CYNK

Aparat Huawei P30 Pro zaoferuje technologię "super-zoomu"

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6571

Portal Android Central w rozmowie z wiceprezesem Huaweia ds. marketingu na świecie poznał szczegóły zoomu w aparacie nadchodzącego smartfonu P30 Pro.

Zgodnie ze słowami Clementa Wonga, Huawei P30 Pro zostanie wyposażony w kwadratowy, peryskopowy aparat. Pojawi się on w miejscu teleobiektywu, który mieliśmy w modelach P20 Pro oraz Mate 20 Pro. Takie rozwiązanie ma być rewolucją i czymś, czego nie miał jeszcze żaden smartfon.

Zobacz: Huawei P30 Pro pokazany podczas targów Mobile World Congress

Nie wiadomo jeszcze jakie będą możliwości nowego aparatu, ale skoro już Mate 20 potrafił zaoferować dobrej jakości 5-krotny zoom, to w przypadku P30 Pro możemy spodziewać się co najmniej 10-krotnego przybliżenia.

Zobacz: Oto wygląd smartfonów Huawei P30 i P30 Pro. Rendery opublikowała firma produkująca etui

Dotychczasowe zdjęcia smartfonu pokazują, że raczej nie mamy co spodziewać się tutaj obiektywu wysuwanego z obudowy, podobnie jak ma to miejsce w klasycznych aparatach. Ruchome elementy będą więc zapewne schowane wewnątrz obudowy.

Do premiery nowych smartfonów Huawei P30 zostało jeszcze 21 dni. Zapewne do tej pory pojawią się jeszcze kolejne informacje dotyczące ich specyfikacji.

Źródło tekstu: Android Centra; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu