DAJ CYNK

Składane zaproszenia Oppo sugerują premierę składanego smartfonu

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3503

Wygląda na to, że w okolicy zbliżających się targów Mobile World Congress czeka nas prawdziwy wysyp składanych smartfonów. Kolejne w kolejce może być urządzenie Oppo.

23 lutego Oppo organizuje w Barcelonie pokaz swoich nowych rozwiązań technologicznych. Wśród nich na pewno znajdziemy nowy aparat z aż 10-krotnym zoomem optycznym oraz ekran w całości będący czytnikiem linii papilarnych.

Zobacz: Oppo potwierdza hybrydowy 10-krotny zoom optyczny w smartfonie. Sprzęt zostanie pokazany na targach MWC 2019

Premierę składanego smartfonu zapowiadają nietypowe zaproszenia wysłane przez producenta, które do zagranicznych redakcji przyszły w formie składanej harmonijki. Dodatkowo jakiś czas tamu pojawiła się informacja, że Samsung udostępnił swoje składane ekrany Infinity Flex Display zarówno dla Oppo, jak i Xiaomi. Oppo ma więc już dostęp do najważniejszej części składanego smartfonu, czyli elastycznego ekranu.

Wygląda na to, że w najbliższych tygodniach czeka nas prawdziwy wysyp składanych smartfonów. Cały czas urządzenia są utrzymywane w tajemnicy i ciągle nie wiemy, na czym konkretnie będzie polegać ich umiejętność składania się.

Zobacz: Motorola RAZR wróci na rynek jako składany smartfon. Cena urządzenia może wynieść 1500 dolarów
Zobacz: 31 stycznia marka Oppo oficjalnie zadebiutuje na polskim rynku

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Gizmochina

Źródło tekstu: gizmochina; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu