DAJ CYNK

Motorola RAZR wróci na rynek jako składany smartfon. Cena urządzenia może wynieść 1500 dolarów

16.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5454

Ważne 1

0

Motorola RAZR to seria popularnych telefonów z klapką, której początki sięgają 2005 roku. Dawny obiekt marzeń wielu osób może wrócić jako składany smartfon.

Firma Lenovo, właściciel marki Motorola, chce przywrócić do życia słynny telefon z klapką w nowej odsłonie. W wyniku współpracy z amerykańską siecią Verizon ma powstać smartfon Motorola RAZR z elastycznym wyświetlaczem, umożliwiającym złożenie urządzenia. Jak podaje The Wall Street Journal, nowa odsłona RAZR-a jest obecnie testowana i może zostać zaprezentowana już w przyszłym miesiącu.

Osoby zaznajomione z planami Lenovo powiedziały, że firma ta planuje wyprodukować około 200 000 nowych telefonów z wyższej półki, sygnalizując przy tym, że będzie to coś w rodzaju niszowego produktu, zwłaszcza w porównaniu z klasycznym telefonem RAZR V3, którego Motorola sprzedała ponad 130 milionów sztuk na całym świecie.

Motorola RAZR wróciła na rynek w 2011 roku jako Droid RAZR, jednak telefon ten nie odniósł sukcesu pierwowzoru. Teraz Lenovo daje jej następną szansę. Nowy smartfon ma kosztować około 1500 dolarów (około 5640 zł).

Motorola Droid RAZR

Zobacz: Prezentacja telefonu Motorola RAZR V3
Zobacz: Test telefonu Motorola RAZR V3x
Zobacz: Koncepcja smartfonu Moto RAZR V4

Źródło zdjęć: 9to5Google, Wikipedia

Źródło tekstu: The Wall Street Journal

Przewiń w dół do następnego wpisu