DAJ CYNK

Składane smartfony Samsung Galaxy Fold za 2 tys. dolarów rozeszły się jak ciepłe bułeczki w przedsprzedaży

17.04.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3033

Ważne 0

0

Czasem pieniądze wydają się nie grać roli. Szczególnie jeśli chodzi o nowy sprzęt, który chcieliby mieć wszyscy, jak ma to miejsce w przypadku składanego smartfonu Samsung Galaxy Fold za 2 tys. dolarów od sztuki.

Samsung Galaxy Fold, czyli składany smartfon koreańskiego producenta stał się obiektem pożądania. Po otwarciu zamówień w USA w ostatnią niedzielę pierwsza partia rozeszła się jak ciepłe bułeczki. Nie szkodzi, że za każdy z nich trzeba zapłacić 2 tys. dolarów, czyli mniej więcej 7,5 tys. zł. Nie wszyscy mieli szczęście załapać się na listę pierwszych zamówień, dlatego firma rozpoczęła rozsyłanie wiadomości z przeprosinami.

Zobacz: Przedsprzedaż smartfonu Samsung Galaxy Fold w Europie ruszy 26 kwietnia. Urządzenie trafi też do Polski

Samsung nie dzieli się informacjami o liczbie egzemplarzy w pierwszej partii, po które ustawiła się kolejka chętnych. Nie ulega jednak wątpliwości, że zainteresowanie sprzętem jest ogromne - wszystkie ddatkowe warianty kolorystyczne w ciągu pierwszych kilku godzin od rozpoczęcia przyjmowania zamówień wyparowały. Warto przypomnieć, że przedsprzedaż smartfonu Samsung Galaxy Fold w Europie ruszy 26 kwietnia. Urządzenie trafi też do Polski.

Zobacz: Huawei Mate X dopiero w czerwcu. Galaxy Fold trafi do sklepów wcześniej

Samsung Galaxy Fold ma dwa wyświetlacze. Na zewnętrznej części obudowy znajduje się 4,6-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 840 x 1690 pikseli, natomiast wewnątrz (po złożeniu) zamontowano 7,3-calowy, elastyczny panel Dynamic AMOLED o rozdzielczości 2152 x 1536 pikseli. Większy wyświetlacz umożliwia jednoczesne korzystanie z trzech aplikacji. 

Źródło zdjęć: Droid-Life, Samsung

Źródło tekstu: Droid-Life

Komentarze
Zaloguj się