DAJ CYNK

Kup zegarek Galaxy Watch4 Classic, a Samsung odda Ci 450 zł

Marian Szutiak

Sprzęt

samsung-Galaxy Watch4 Classic promocja cashback 450 zł zwrotu

Samsung wprowadził już na rynek nowe zegarki z serii Galaxy Watch5, ale wciąż promuje ubiegłoroczne modele. Na przykład Samsung Galaxy Watch4 Classic jest bohaterem trwającej aktualnie promocji cashback, w której można odzyskać część pieniędzy wydanych na to urządzenie. 

W 2021 roku Samsung dokonał prawdziwej rewolucji w swoich smartwatchach, porzucając własny system operacyjny Tizen na rzecz rozwijanego przez firmę Google oprogramowania Wear OS. Jednym z owoców tych działań jest zegarek Galaxy Watch4 Classic, który jest ostatnim modelem koreańskiej firmy, wyposażonym w fizyczny obrotowy pierścień wokół ekranu, dzięki któremu obsługa zegarka jest o wiele wygodniejsza niż u konkurencji. Po cichu mam nadzieję, że Koreańczycy wrócą do tego świetnego rozwiązania.

Zobacz: Samsung Galaxy Watch4 Classic LTE – test zegarka. Czy przejście na Wear OS było dobrym pomysłem?
Zobacz: Galaxy Watch4 Classic LTE się przegrzewa? To cecha, nie wada

Kup zegarek, odzyskaj pieniądze

Aby skorzystać z promocji Samsung Cashback, w ramach której można odzyskać 450 zł za zakup smartwatcha Galaxy Watch4 Classic, należy przede wszystkim dokonać zakupu tego urządzenia (dowolny wariant lub rozmiar) w dniach od 19 września do 9 października 2022 roku u partnera handlowego producenta. Ich lista znajduje się w regulaminie promocji. Po zakupie trzeba przejść pod ten adres i w terminie do 9 października tego roku wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy.

Samsung Galaxy Watch4 Classic cashback baner

Do formularza trzeba dołączyć dowód zakupu zegarka, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym. Przelew w wysokości 450 zł powinien przyjść na podany w formularzu numer rachunku bankowego w ciągu 14 dni kalendarzowych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Dodatkowe informacje o promocji można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: Kup smartfon z serii Samsung Galaxy S22 i odzyskaj do 800 zł
Zobacz: Samsung do zegarków Galaxy Watch5 dodaje słuchawki za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl, Samsung

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu