DAJ CYNK

Samsung do zegarków Galaxy Watch5 dodaje słuchawki za darmo

Marian Szutiak

Sprzęt

Samsung Galaxy Watch5 słuchawki za darmo

Samsung zachęca do kupowania zegarków Galaxy Watch5 i Galaxy Watch5 Pro, dorzucając do nich darmowe słuchawki bezprzewodowe. Aby je zdobyć, trzeba wykonać kilka kroków, o których przeczytasz poniżej.

W sierpniu swój debiut miały nie tylko nowe składane smartfony Samsunga, ale również zegarki Galaxy Watch5 i Galaxy Watch5 Pro. Podobnie jak ich poprzednicy, urządzenia te pracują pod kontrolą systemu Wear OS i oferują swoim użytkownikom sporo przydatnych funkcji. Wśród nich nie zabrakło pomiaru ciśnienia krwi czy rejestracji EKG, a także możliwości zbliżeniowego płacenia w sklepach czy lokalach usługowych.

Zobacz: To się nie porysuje. Nowe zegarki Samsunga z szafirowym szkłem
Zobacz: Samsung Galaxy Watch5 Pro – świetny zegarek, ale trochę zepsuty

Kup zegarek i zgarnij słuchawki za darmo

Jeśli nie możesz się zdecydować na zakup nowego zegarka z serii Galaxy Watch5, być może pomoże Ci w tym najnowsza promocja Samsunga. W jej ramach można otrzymać za darmo bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2. Aby dać sobie szansę na ich zdobycie, należy wykonać poniższe kroki:

  • kupić zegarek Galaxy Watch5 lub Galaxy Watch5 Pro w dniach od 19 września do 2 października 2022 roku u jednego z partnerów producenta, których lista znajduje się w regulaminie,
  • wypełnić w terminie do 9 października tego roku formularz rejestracyjny dostępny na stronie promocji, dołączając do niego:
    • dowód zakupu produktu (paragon/faktura),
    • zdjęcie opakowania (kartonowego pudełka) po produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym,
    • zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym.

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia słuchawki Galaxy Buds2 w kolorze czarnym powinny zostać wysłane w ciągu 30 dni na adres wskazany w formularzu rejestracyjnym. Wartość nagrody wynosi 649 zł. Dodatkowe informacje o promocji można znaleźć w regulaminie.

Samsung Galaxy Watch5 słuchawki za darmo baner

Zobacz: iPhone 14 Pro: problem trzęsącego się aparatu rozwiąże aktualizacja
Zobacz: OnePlus zapowiada zegarek i potwierdza jego wygląd

Ankieta
36%
28%
5%
14%
16%

Wszystkich głosujących: 546

Źródło ankiety: Samsung do zegarków Galaxy Watch5 dodaje słuchawki za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl, Samsung

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu