DAJ CYNK

Listopadowe promocje Samsunga na zakup smartfonów Galaxy Note10, S10e, A10 i A20e

08.11.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2317

Ważne 1

0

Samsung Galaxy Note10 widok ogólny

Samsung przygotował na listopad atrakcyjne promocje. Kupując do 24 listopada smartfon Galaxy Note10 lub Galaxy S10e można odzyskać dodatkowe 500 zł za swoje dotychczasowe urządzenie, a zakup modeli Galaxy A10 i Galaxy A20e jest premiowany kwotą 150 zł w gotówce.

Promocja na zakup Galaxy Note10 i Galaxy S10e

Aby skorzystać z promocji, należy należy zakupić smartfon Samsung Galaxy Note10 lub Galaxy S10e w okresie od 8 listopada do 24 listopada 2019 roku w jednym z punktów sprzedaży partnerów handlowych Samsunga, których listę znajdziemy w regulaminie promocji. Po zakupie wystarczy aktywować urządzenie do 27 listopada i zalogować się w aplikacji Samsung Members na swoje Konto Samsung. Formularz zgłoszeniowy dostępny po zalogowaniu w Samsung Members należy wypełnić w ciągu 7 dni od momentu aktywowania urządzenia. W ciągu 14 dni po potwierdzeniu rejestracji formularza, w aplikacji zostanie wyświetlony baner z kuponem o wartości 500 zł. Kupon jest ważny 7 dni od daty pobrania i można dzięki niemu zwiększyć wycenę obecnego smartfonu sprzedawanego w ramach promocji Samsung Odkup. Kupon należy zrealizować w ramach sprzedaży dotychczas posiadanego smartfonu na zasadach określonych na stronie wycena.samsung.pl.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 - test telefonu prawie doskonałego
Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych

Promocja Samsung Odkup - Galaxy Note10 i Galaxy S10e

150 zł w gotówce za zakup Galaxy A10 lub Galaxy A20e

Kupując w okresie od 8 do 24 listopada tego roku model Galaxy A10 lub Galaxy A20e w jednym z punktów sprzedaży partnerów handlowych Samsung, których listę znajdziemy w regulaminie promocji. Następnie należy aktywować zakupione urządzenie i zalogować się do aplikacji Samsung Members w ramach konta Samsung. Po upływie 14 dni od aktywacji urządzenia otrzymamy kod, który uprawnia do otrzymania zwrotu części ceny zakupionego urządzenia w wysokości 150 zł. Wypłaty dokonujemy w bankomacie w ciągu 7 dni od momentu aktywacji kodu. Szczegóły znajdziemy na stronie premia.samsung.pl.

Zobacz: Samsung Galaxy A10 - test najbardziej budżetowego telefonu z rodziny Galaxy A
Zobacz: Samsung Galaxy A20e - test niedużego telefonu ze świetnym interfejsem

Samsung - 150 zł w gotówce za zakup Galaxy A10 lub Galaxy A20e

Zobacz: Orange na święta - telewizor oraz drugi smartfon w prezencie pod choinkę
Zobacz: Świąteczne promocje w Play. Każdy znajdzie coś dla siebie

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu