DAJ CYNK

Listopadowe promocje Samsunga na zakup smartfonów Galaxy Note10, S10e, A10 i A20e

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4361

Samsung Galaxy Note10 widok ogólny

Samsung przygotował na listopad atrakcyjne promocje. Kupując do 24 listopada smartfon Galaxy Note10 lub Galaxy S10e można odzyskać dodatkowe 500 zł za swoje dotychczasowe urządzenie, a zakup modeli Galaxy A10 i Galaxy A20e jest premiowany kwotą 150 zł w gotówce.

Promocja na zakup Galaxy Note10 i Galaxy S10e

Aby skorzystać z promocji, należy należy zakupić smartfon Samsung Galaxy Note10 lub Galaxy S10e w okresie od 8 listopada do 24 listopada 2019 roku w jednym z punktów sprzedaży partnerów handlowych Samsunga, których listę znajdziemy w regulaminie promocji. Po zakupie wystarczy aktywować urządzenie do 27 listopada i zalogować się w aplikacji Samsung Members na swoje Konto Samsung. Formularz zgłoszeniowy dostępny po zalogowaniu w Samsung Members należy wypełnić w ciągu 7 dni od momentu aktywowania urządzenia. W ciągu 14 dni po potwierdzeniu rejestracji formularza, w aplikacji zostanie wyświetlony baner z kuponem o wartości 500 zł. Kupon jest ważny 7 dni od daty pobrania i można dzięki niemu zwiększyć wycenę obecnego smartfonu sprzedawanego w ramach promocji Samsung Odkup. Kupon należy zrealizować w ramach sprzedaży dotychczas posiadanego smartfonu na zasadach określonych na stronie wycena.samsung.pl.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 - test telefonu prawie doskonałego
Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych

Promocja Samsung Odkup - Galaxy Note10 i Galaxy S10e

150 zł w gotówce za zakup Galaxy A10 lub Galaxy A20e

Kupując w okresie od 8 do 24 listopada tego roku model Galaxy A10 lub Galaxy A20e w jednym z punktów sprzedaży partnerów handlowych Samsung, których listę znajdziemy w regulaminie promocji. Następnie należy aktywować zakupione urządzenie i zalogować się do aplikacji Samsung Members w ramach konta Samsung. Po upływie 14 dni od aktywacji urządzenia otrzymamy kod, który uprawnia do otrzymania zwrotu części ceny zakupionego urządzenia w wysokości 150 zł. Wypłaty dokonujemy w bankomacie w ciągu 7 dni od momentu aktywacji kodu. Szczegóły znajdziemy na stronie premia.samsung.pl.

Zobacz: Samsung Galaxy A10 - test najbardziej budżetowego telefonu z rodziny Galaxy A
Zobacz: Samsung Galaxy A20e - test niedużego telefonu ze świetnym interfejsem

Samsung - 150 zł w gotówce za zakup Galaxy A10 lub Galaxy A20e

Zobacz: Orange na święta - telewizor oraz drugi smartfon w prezencie pod choinkę
Zobacz: Świąteczne promocje w Play. Każdy znajdzie coś dla siebie

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu