DAJ CYNK

Samsung Galaxy Fold w Polsce od 18 października

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4623

Samsung Galaxy Fold składany smartfon

Samsung ogłosił, że od 18 października tego roku składany telefon Galaxy Fold będzie dostępny w 7 krajach europejskich. Wśród nich znajdzie się również Polska.

18 października 2019 roku w europie zadebiutuje smartfon Samsung Galaxy Fold. Na liście krajów znalazła się Polska, a także Dania, Finlandia, Hiszpania, Norwegia, Szwajcaria i Szwecja. Telefon mogą kupić także mieszkańcy Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Samo urządzenie zostało zaprezentowane już w lutym tego roku, ale z powodu wykrytych wad konstrukcyjnych jego premiera rynkowa została o kilka miesięcy opóźniona. Pierwsi użytkownicy, Koreańczycy, dostali składane smartfony na początku września tego roku, a podczas targów IFA 2019 w Berlinie nastąpiła ponowna prezentacja urządzenia, tym razem po naprawie jego podstawowych wad. Te, jak pokazały najnowsze testy, nie okazały się jednak zbyt skuteczne.

Zobacz: Opinie: Samsung Galaxy Fold [wideo]
Zobacz: Nowy Galaxy Fold, stare problemy z ekranem
Zobacz: Składany Galaxy Fold to odporny smartfon, który zadziwiająco łatwo można uszkodzić

- Samsung niezmiennie stoi na czele innowacji w dziedzinie smartfonów. Wraz z Galaxy Fold kontynuujemy nasze zaangażowanie w rozwój branży, wprowadzając na rynek urządzenie, które oferuje 7,3 calowy ekran, nie ograniczając przy tym mobilności. Aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia, poświęciliśmy czas na szczegółową ocenę konstrukcji Galaxy Fold, wprowadzenie ulepszeń i rygorystyczne przetestowanie zaimplementowanych zmian. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy przewyższy oczekiwania naszych klientów, wobec tego pierwszego w swojej kategorii urządzenia klasy premium.

- powiedział Arkadiusz Wójcik, VP Mobile & IT w Samsung Electronics Polska

Przewidując jednak, że użytkownicy składanego smartfonu mogą mieć z nim problemy, Samsung przypomina, że mogą oni skorzystać z pomocy ekspertów firmy oraz całodobowego centrum pomocy technicznej, które jest dostępne pod adresem www.samsung.com/pl/info/contactus/#none.

Jak informuje Samsung w swoim komunikacie prasowym,

Galaxy Fold to urządzenie zaprojektowane z myślą o intensywnym multitaskingu i wciągających wrażeniach wizualnych. Został wyposażony w potężny chipset AP nowej generacji w technologii 7 nm i aż 12 GB pamięci RAM, co zapewnia niezwykle wysoką wydajność. Ten smartfon dotrzyma użytkownikowi kroku przez cały dzień, dzięki podwójnej baterii, która dodatkowo umożliwia bezprzewodowe ładowanie innych kompatybilnych urządzeń za pomocą funkcji bezprzewodowego ładowania zwrotnego PowerShare.

Zobacz: Patenty Samsunga: telefon z dwoma wyświetlaczami
Zobacz: Nowy Galaxy Fold będzie tańszy i zupełnie inny od poprzednika
Zobacz: Microsoft Surface Duo - składany smartfon z Androidem i dwoma ekranami

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu