DAJ CYNK

Samsung Galaxy Fold 2 zadebiutuje w drugim kwartale 2020

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4761

Samsung Galaxy Fold strona telepolis.pl

Największy producent smartfonów na świecie szykuje w tym roku dwa zginane telefony. Model Galaxy Z Flip zobaczymy już niedługo, jednak Samsung Galaxy Fold 2 pojawi się na rynku niewiele później.

Ostatnio sporo zamieszania wywołał kolejny zginany telefon koreańskiej marki. Pojawiały się różne nazwy - Galaxy  Flip, Fold 2 i Bloom. Okazuje się, że pojawią się na rynku zarówno modele Galaxy Z Flip jak i Galaxy Fold 2. Pierwszy z nich zadebiutuje oficjalnie już 11 lutego, razem z najnowszą serią flagowców Samsunga - Galaxy S20. Za telefon Galaxy Z Flip będzie trzeba zapłacić 1400 euro.

A bezpośredni następca zeszłorocznego zginanego smartfonu? Samsung Galaxy Fold 2 według XDA Developers pojawi się w drugim kwartale obecnego roku. W przeciwieństwie do Z Flipa, który będzie miał podobny mechanizm zginania jak Motorola Razr, tutaj zobaczymy podobny jaki mogliśmy widzieć w Galaxy Foldzie. Nowy model będzie miał Snapdragona 865, modem 5G a wyświetlacz po rozłożeniu będzie miał 8 cali. Będzie możliwa obsługa go za pomocą rysika S-Pen, a aparat główny będzie miał 108 Mpix.

Zobacz Galaxy Fold 2, Galaxy Bloom, a może Galaxy Z Flip?
Zobacz Samsung Galaxy Fold 2 będzie obsługiwał S Pen, zastąpi Galaxy Note?

Źródło tekstu: XDA Developers, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu