DAJ CYNK

OnePlus będzie sprzedawać telewizory. Premiera już we wrześniu

21.08.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4349

Ważne 0

0

Kolejny producent wchodzi na rynek telewizorów. Tym razem padło na OnePlus. Pierwsze urządzenia chińskiego producenta zadebiutują już we wrześniu.

Nie mamy jednak dobrych wiadomości pod kątem dostępności OnePlus TV. Podobnie jak wielu innych producentów, Chińczycy najpierw chcą przetestować rynek i jak to często bywa w przypadku nowego sprzętu lub usług, poligonem doświadczalnym będą Indie. Producent zapewnia jednak, że pracuje nad wejściem na rynek amerykański i europejski.

Zobacz: OnePlus One eksplodował w Indiach, firma przeprowadza śledztwo

Z pewnych informacji na temat OnePlus TV wiemy, że telewizory mają zachwycać jakością obrazu i dźwięku. O tym zapewnia prezes firmy. Informacje nieoficjalne mówią o urządzeniach z ekranami LCD i podświetleniem LED, o przekątnej od 43 do 75 cali. Do tego oczywiście funkcje smart, nad którymi ma zarządzać odpowiednio zmodyfikowana platforma Android TV.

Zobacz: Test telefonu OnePlus 7 Pro - dobrze wyposażony flagowiec w konkurencyjnej cenie

Jeśli telewizory OnePlus faktycznie będą zachwycać obrazem i dźwiękiem, a przy tym podobnie jak smartfony będą dostępne w niskiej cenie, mogą osiągnąć sukces. Przykładu nie trzeba daleko szukać. Xiaomi to obecnie największy producent telewizorów w Chinach i TOP5 na świecie. To może być dobry wzór do naśladowania.

Zobacz: Złoty OnePlus 7 Pro Almond już w Polsce
Zobacz: Światłowód Orange najlepszy do oglądania Netflixa. Plus mobilnym lidrem
Zobacz: Apple TV+ pojawi się w listopadzie. Czy zagrozi pozycji Netflixa?

Źródło tekstu: OnePlus; The Verge; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu