DAJ CYNK

Światłowód Orange najlepszy do oglądania Netflixa. Plus mobilnym liderem

21.08.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 8268

Ważne 0

0

Netflix opublikował lipcowe zestawienie dostawców Internetu, którzy najlepiej radzą sobie z obsługą serwisu. Liderem ponownie został Internet światłowodowy Orange Polska. Najlepszym operatorem mobilnym okazał się Plus.

Netfix, w przeciwieństwie do różnego rodzaju speedtestów, nie pokazuje prędkości pobierania materiałów, ale przedstawia wynik ISP Speed Index. Możemy go określić jako wskaźnik jakości odtwarzanych materiałów w momencie największej oglądalności. Im wyższa jest uzyskana prędkość, tym obraz ma wyższą rozdzielczość i jest płynniejszy.

Zobacz: Lipcowe wyniki speedtestu: Play i T-Mobile mają najszybszy Internet mobilny, a Inea rządzi w połączeniach stacjonarnych
Zobacz: Speedtest pokazuje szybkość sieci 5G. Nawet 2 Gb/s

Ponownie liderem rankingu jest Orange Światłowód z wynikiem 4,70 Mb/s. Toya awansował na drugie miejsce z wynikiem 4,39 Mb/s, spychając na trzecią lokatę Vectrę z wynikiem 4,34 Mb/s.

Zobacz: Orange: bezterminowy Love, dekoder 4K, Multinagrywarka i raty 0%

Pierwszym operatorem mobilnym w zestawieniu jest Plus, który uplasował się na dziewiątej pozycji z wynikiem 2,46 Mb/s, minimalnie wyprzedzając Play z wynikiem 2,42 Mb/s.

Zobacz: T-Mobile i Orange wciąż na czele – wakacyjny ranking RFBENCHMARK (lipiec 2019)

Źródło tekstu: Netflix; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu