DAJ CYNK

Orange: bezterminowy Love, dekoder 4K, Multinagrywarka i raty 0%

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13756

Orange oficjalnie wystartował dziś z nową ofertą. Zgodnie z naszymi zapowiedziami, trafiły do niej plany Orange Love bez umowy terminowej, nowy dekoder 4K, usługa Multinagrywarka, ale również smartfony w nowych cenach, w tym raty 0% dla wszystkich, nie tylko klientów operatora.

Telefony i laptopy w nowych cenach

W ramach nowej oferty klienci indywidualni wybierający pakiet Orange Love Mini mogą dokupić:

  • laptop HP 255 G7 2019 za 71 zł miesięcznie,
  • smartfon Samsung Galaxy A20e za 25 zł miesięcznie,
  • smartfon Xiaomi Redmi Note 7 za 38 zł miesięcznie.

W ramach Orange Love promowane będą m.in. Samsungi Galaxy S10 i S10+, Huawei Mate 20 Lite i Xiaomi Redmi 7A.

Zobacz: Samsung Galaxy S10 - recenzja przewidywalnie dobrego smartfonu
Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy S10+ - ewolucja poszła w dobrą stronę
Zobacz: Huawei Mate 20 Lite - test kolejnego przedstawiciela udanej serii smartfonów

W abonamentach komórkowych dostępny będzie Samsung Galaxy A40 za 40 zł miesięcznie w Planie Mobilnym 55 lub 30 zł w Planie Mobilnym 75. Obniżone zostaną też ceny m.in. Huaweia P Smart Z, Samsungów Galaxy A10, A20e, A50, A70, serii S10 oraz Xiaomi Mi 9 SE oraz Redmi 7.

Na niższe ceny smartfonów mogą też liczyć klienci biznesowi. Samsung Galaxy A50 będzie dostępny za 35 zł netto w Multipaku XL (50 zł netto), a w Multipaku XXL znajdzie się Samsung Galaxy S10 w wersji 128 GB za 269 zł i 112 zł miesięcznie oraz iPhone XS 64 GB za 369 zł i 139 zł miesięcznie (kwoty netto).

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy A40 - sprytny maluch w przystępnej cenie
Zobacz: Samsung Galaxy A10 - test najbardziej budżetowego telefonu z rodziny Galaxy A
Zobacz: Redmi Note 7 - test dobrze wyposażonego smartfonu firmy Xiaomi, który nie zrujnuje naszych finansów

Nowy dekoder 4K i Multinagrywarka

Dekoder IWU200 będzie dostępny we wszystkich planach zawierających dostęp do telewizji. W ramach usługi Multinagrywarka możliwe będzie odtwarzanie programów emitowanych do 7 dni wstecz i nagrywanie ich bez obciążania łącza internetowego. Nagrane treści będą przechowywane w chmurze z nieograniczoną przestrzenią i będzie można je odtwarzać przez 30 dni. Usługa jest dostępna również dla użytkowników Orange TV GO. Przez pierwszy miesiąc usługa jest darmowa, następnie miesięczny koszt usługi to 10 zł.

Dodatkowo abonenci pakietów rozszerzonych Orange TV dostaną dostęp do biblioteki filmowej wytwórni Paramount Pictures - serwisu Paramount Play oraz programów MTV, Comedy Central, Nick Jr. i Nickelodeon.

Zobacz: T-Mobile i Orange wciąż na czele – wakacyjny ranking RFBENCHMARK (lipiec 2019)

Orange Love bez umowy terminowej

Zgodnie z naszymi informacjami, Orange potwierdza, że pakiety Orange Love będą dostępne z umową bezterminową. Dotyczy to pakietów w wersji Mini i Standard oraz ofert Internetu domowego solo lub w pakiecie z telefonem domowym i telewizja. Oferta będzie dostępna wyłącznie w sprzedaży online, a cena abonamentów będzie o 10 zł wyższa niż w przypadku standardowych ofert.

Zobacz: Zmiany w ofercie Orange Love. Światłowód od 300 Mb/s, tańszy abonament i więcej Internetu na komórki

Smartfony, laptopy i hulajnogi w ratach 0% dla wszystkich

Z oferty rat 0% w Orange będą teraz mogli skorzystać wszyscy, nie tylko klienci abonamentowi operatora. Urządzenia będzie można zakupić w sklepie internetowym, w salonach i telefonicznie. Oprócz rat będzie można też skorzystać z opcji płatności jednorazowej.

Klienci biznesowi będą mogli również skorzystać z rat, ale w systemie niskiego oprocentowania (RRSO 0%). Orange przekonuje, że ceny urządzeń (suma rat) będą niższe niż w sklepach z elektroniką. Tutaj również nie trzeba będzie mieć aktywnej umowy abonamentowej w Orange, choć klienci sieci będą mogli liczyć na korzystniejsze ceny.

Zobacz: „Za darmo” w Orange Free na kartę, czyli zabójcza pułapka numeru 131
Zobacz: Orange Flex: nowe plany i więcej GB

Źródło tekstu: Orange; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu