DAJ CYNK

OnePlus One eksplodował w Indiach, firma przeprowadza śledztwo

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16261

OnePlus jest w trakcie badań nad łatwopalnością swoich modeli. Powód? W Indiach doszło do wybuchu OnePlusa One zakupionego na tamtejszym Amazonie.

Poszkodowanym jest Rahul Himalian, którego telefon eksplodował trzy dni temu. Sam mężczyzna zaznacza, że telefon był wyłączony, nie był podłączony do ładowania a temperatura w pokoju wynosiła zaledwie 19 stopni. To interesujące, ponieważ zwykle telefony wybuchały podczas ładowania.

Zobacz: Redmi K20 Pro pokonał lidera rankingu AnTuTu, telefon OnePlus 7 Pro

Właściciel smartfonu już zgłosił się do Amazonu oraz do OnePlusa i przedstawił swój problem. Chińska poważnie potraktowała ten przypadek i od razu poprosiła o przysłanie jej telefonu celem zbadania przyczyny. To nie jest pierwszy przypadek wybuchu OnePlusa One, również w Indiach doszło do podobnej sytuacji w 2016 roku.

Zobacz: OnePlus 7 Pro z ważną aktualizacją. Likwiduje największe bolączki systemu i aparatu

Na szczęście OnePlus nigdy nie miał podobnych problemów jak np. Samsung ze swoim najgorętszym przedstawicielem serii Galaxy Note. Pamiętajmy, że OnePlus One to pierwszy model zaprezentowany przez markę w 2014 roku, dzięki niemu cały świat usłyszał o OnePlusie.

Zobacz: OnePlus 7 Pro rozebrany na części przez iFixit. Skomplikowany, ale sporo da się naprawić samemu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: 9to5google, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu