DAJ CYNK

Nowy Razer Phone będzie wyglądał tak samo, jak pierwszy gamingowy smartfon tego producenta

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2042

Do premiery nowego smartfonu jest coraz bliżej. Po benchmarkach pokazujących wydajność nadchodzącego urządzenia, czas na poznanie jego wyglądu. Jeśli nowe rendery pokazują prawdę, Razer Phone 2 będzie z zewnątrz niemal identyczny, jak pierwszy Razer Phone.

Zdjęcie poniżej przedstawia na pierwszy rzut oka dwa identyczne urządzenia. Jeśli się jednak przyjrzymy bliżej, zauważymy drobne różnice, takie jak nieco inne ułożenie obiektywu przedniego aparatu fotograficznego oraz minimalnie szersze ramki w urządzeniu po prawej stronie. Zatem które z nich to Razer Phone 2? To po prawej stronie właśnie. Producent najwyraźniej stwierdził, że opracowany przez nią design jest na tyle dobry, że nie trzeba wprowadzać zupełnie nowego.

Na renderze po prawej stronie widać datę 10 października. Czy to znaczy, że właśnie wtedy nastąpi oficjalna prezentacja smartfonu, a nie dopiero w grudniu, jak pisaliśmy kilka dni temu? Tego się dowiemy już za niecały miesiąc.

Niektóre plotki na temat nadchodzącego smartfonu podają, że wyświetlacz urządzenia będzie pokazywał lepsze kolory dzięki technologii Chroma LED. Wewnątrz obudowy będzie biło serce w postaci chipsetu Qualcomm Snapdragon 845, który ma współpracować z 8 GB pamięci RAM i do 512 GB przestrzeni na dane. Egzemplarze, które zostały już przetestowane, pracowały pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo.

Zobacz: Razer Phone 2 przetestowany w Geekbench - gamingowe rozczarowanie
Zobacz: Razer potwierdza prace nad nowym telefonem dla graczy
Zobacz: Razer Phone - profesjonalny telefon do gier

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: AndroidHeadlines, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu