DAJ CYNK

Razer potwierdza prace nad nowym telefonem dla graczy

03.09.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2039

Ważne 2

0

Razer potwierdził prace nad drugą generacją Razer Phone'a. Przy okazji dowiedzieliśmy się, ze nowy telefon będzie łatwiej dostępny niż jego poprzednik.Razer potwierdził prace nad drugą generacją Razer Phone'a. Przy okazji dowiedzieliśmy się, ze nowy telefon będzie łatwiej dostępny niż jego poprzednik.

Razer jest zadowolony z wyników sprzedaży pierwszej generacji Razer Phone'a. Firma wskazała również na to, że jej śladem poszły inne firmy (np. ZTE czy Xiaomi). Doczekaliśmy się również sugestii, że pierwsza generacja była de facto testowa i teraz dopiero telefon będzie łatwo dostępny we wszystkich kanałach sprzedaży.

A co wiemy na temat specyfikacji? Niewiele. Przypomnijmy: Chen Xiaoping powiedział , że Razer Phone 2 będzie wyposażony w najnowszy układ Qualcommu. Pod koniec roku możemy być już po oficjalnej premierze Snapdragona 855, ale podobnie jak w tym roku, powinien on w pierwszej kolejności trafić do Samsunga Galaxy S10. Niewykluczone, że chodzi tutaj o inny układ, np. podkręcony Snapdragon 845.

Ale to nie wszystko. Razer zapowiada również "inne akcesoria przeznaczone an rynek mobilny". Tutaj nie wiemy jednak (jeszcze) o co dokładnie chodzi.

Zobacz: Razer Phone 2 jeszcze w tym roku

Źródło tekstu: Razer, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu