DAJ CYNK

Nowy powerbank od Platinet z bezprzewodowym ładowaniem i złączem USB-C

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5903

Powerbanka zawsze dobrze przy sobie mieć, a szczególnie taki model, który pozwoli naładować więcej urządzeń i na różne sposoby. Platinet wprowadza do swojej oferty model o pojemności 10 000 mAh ze wsparciem dla bezprzewodowego ładowania i standardu QuickCharge 3.0.

Nowy powerbank Platinet oznaczony jako PMPB10WC charakteryzuje się metalową obudową, a widoczna na wierzchu gumowa warstwa pozwala położyć smartfon i ładować go bezprzewodowo bez ryzyka zarysowania urządzenia. Ładowanie w standardzie Qi może się odbywać w trzech trybach mocy - 6W, 7,5W oraz 10W. Poza tym mamy dwa pełnowymiarowe porty USB (jedno z nich obsługuje standard szybkiego ładowania QuickCharge 3.0).

Zobacz: Compact 5K, Compact 10K i Slim 10K - tanie powerbanki firmy Natec ze złączem USB-C

Ładowanie litowo-polimerowych ogniw powerbanka można wykonywać zarówno przez port USB-C, jak i microUSB. Urządzenie o wymiarach 135,5 x 70 x 18 mm waży 290 g i jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej oraz czarnej. O bezpieczeństwo dba szereg systemów chroniący przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem, zwarciem, a także przegrzaniem. Sprzęt wyceniono na 149 zł.

Zobacz: Mophie wprowadza na rynek Powerstation PD oraz PD XL. Powerbanki zapewniają szybkie ładowanie smartfonów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu