DAJ CYNK

Compact 5K, Compact 10K i Slim 10K - tanie powerbanki firmy Natec ze złączem USB-C

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6110

Coraz więcej współczesnym smartfonów wyposażonych jest w port USB-C, który wciąż jest rzadkością wśród powerbanków. Jednym z wyjątków jest nowa seria urządzeń Natec, które dodatkowo mają atrakcyjną cenę.

Trzy nowe modele powerbanków firmy Natec, Compact 5K, Compact 10K oraz Slim 10K, łączy wspólny interfejs, w tym uniwersalny port USB typu C. Może on być wykorzystany na dwa sposoby - jako wyjście lub wejście. Dzięki temu użytkownik korzystający wyłącznie z urządzeń z interfejsem USB-C nie musi zabierać w podróż osobnego przewodu tylko do ładowania powerbanku. Można użyć na przykład tego od smartfonu.

Zobacz: Mophie wprowadza na rynek Powerstation PD oraz PD XL. Powerbanki zapewniają szybkie ładowanie smartfonów

Natec Compact 5K to powerbank o pojemności 5000 mAh. Urządzenie wyposażone zostało w ochronę przed przeciążeniem i zwarciem, a także system inteligentnego ładowania, który dopasowuje natężenie prądu do podłączonego urządzenia. Do ładowania samego powerbanku możemy użyć przewodów z wtyczką microUSB lub USB typu C. To ostatnie pełni też rolę wyjścia, podobnie jak dwa pełnowymiarowe porty USB typu A, z których jedno ładuje podłączone urządzenia prądem o natężeniu 2,4 A.

Compact 10K ma dwukrotnie większą pojemność - 10000 mAh. Liczba gniazd jest tu identyczna, jak w modelu Compact 5K. Z kolei Slim 10K, który również ma wbudowany akumulator o pojemności 10000 mAh, jest wyraźnie cieńszy od pozostałych. Tu także mamy port microUSB (wejście), USB-C (wejście lub wyjście) i dwa porty USB-A (wyjście).

Natec Compact 5K kosztuje 39 zł. Za pozostałe powerbanki zapłacimy 49 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Entrymedia, Natec

Przewiń w dół do następnego wpisu