DAJ CYNK

Niedługo Redmi 10 i Note 10 z Dimensity 720 oraz 820

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2740

MediaTek Dimensity 720

Już niedługo pojawią się nowe telefony marki Redmi. To o tyle istotne, że staną się one okazją do międzynarodowego debiutu kolejnych układów MediaTeka.

MediaTek długo uchodził w towarzystwie Qualcommu raczej za brzydkie kaczątko. Od momentu wprowadzenia serii układów Dimensity, tajwańska firma nabrała wiatru w żagle. Ciężko się zresztą dziwić, są one naprawdę dobrze oceniane. W lipcu MediaTek wprowadził układ 720, miesiąc później producent zapewnił, ze najnowsze układy firmy takie jak Dimensity 720 oraz Dimensity 820 trafią jeszcze w tym samym kwartale  do klientów z całego świata. Co prawda w sprzedaży jest już Redmi 10X 5G, jednak jest to model, który zdobyć można wyłącznie na terenie Chin.

Niedługo jednak nastąpi światowa premiera wyczekiwanego Redmi Note 10, który będzie miał układ MediaTek Dimensity 820. Najnowsze doniesienia mówią jednak, że będzie mu towarzyszył nieco słabiej wyposażony model z MediaTekiem Dimensity 720. Możliwe, że ten będzie nosił nazwę Redmi 10. Niewykluczona jest też wersja z Redmi Note 10 i Note 10 Pro. Wszystko zależy od tego co najlepiej będzie pasowało do strategii marki należącej do Xiaomi. W kwestii układow Dimensity, niedługo możemy się spodziewać telefonów Oppo z wyrobami MediaTeka.

Zobacz: MediaTek Dimensity 720 oficjalnie debiutuje
Zobacz: Smartfony Redmi Note 9 narażone na awarie aparatów. Powoduje je kurz

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu