DAJ CYNK

Motus Scooty 8.5 Power - mocna hulajnoga elektryczna w ofercie Plusa

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6768

Elektryczną hulajnogę Motus Scooty 8.5 Power można teraz nabyć w Plusie w sprzedaży ratalnej wraz z ofertami abonamentowymi, a także w Plushu. W trybie sportowym sprzęt rozwija prędkość do 25 km/h.

Scooty 8.5 Power to najmocniejsza hulajnoga elektryczna w ofercie firmy Motus. W szczytowym punkcie poboru mocy do dyspozycji jest aż 700W. W trybie sportowym sprzęt rozwija prędkość do 25 km/h. W pozostałych trybach czyli Normal oraz Easy, poruszamy się z prędkością do 20 km/h i do 12 km/h. Hamować możemy za pomocą hamulca tarczowego i rączki na kierownicy, jak również silnikiem oraz naciskając na tylny błotnik.

Zobacz: Busuu w Plusie: języków obcych można się uczyć zawsze i wszędzie, także offline

Wymienna bateria Scooty 8.5 Power ma pojemność 6400 mAh. Zależnie od warunków i podłoża przejedziemy średnio 20 do 30 kilometrów. Elektryczna hulajnoga Motus ma przednie i tylne oświetlenie, a na kierownicy umieszczono w niej wyświetlacz LED informujący o aktualnej prędkości czy poziomie naładowania akumulatora.

Sprzęt można zakupić w ofercie Plusa zarówno w sklepie internetowym z płatnością gotówką przy odbiorze sprzętu, jak i w sprzedaży ratalnej z ceną początkową już od 1 zł.

Zobacz: Wyniki Grupy Cyfrowy Polsat po 1Q2019: zysk netto wyższy o 25% od oczekiwań

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Motus

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu