DAJ CYNK

Busuu w Plusie: języków obcych można się uczyć zawsze i wszędzie, także offline

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Busuu jest już dostępny w sieci Plus. To jedna z popularniejszych aplikacji do nauki języków i kolejna usługa edukacyjna, po Squla i Loloki, którą klienci mogą dopisać do Rachunku Plus.

Busuu oferuje audiowizualny materiał dydaktyczny do nauki języków, które można dodać do własnego portfolio i robić ćwiczenia we własnym tempie. Do wyboru mamy 12 kursów językowych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, rosyjski, turecki, arabski, chiński, japoński oraz polski. Busuu to ponad 1000 lekcji stworzonych przez ekspertów językowych i wzbogaconych technikami uczenia maszynowego, takimi jak spersonalizowane plany nauki oraz rozpoznawanie mowy. Pozwala uczyć się budować zdania dzięki zaawansowanym rozdziałom gramatycznym, a także utrwala poznane słownictwo.

Busuu to również społeczność licząca 90 milionów kursantów, którzy pomagają sobie nawzajem robić postępy: natychmiast ocenią wykonane ćwiczenia pisemne oraz ustne, a dzięki konwersacjom pomogą ćwiczyć umiejętności mówienia.

Zobacz: Loloki, czyli biblioteka mądrych dzieci w Plusie
Zobacz: Squla, czyli nauka przez zabawę w ofercie Plusa

Dzięki aplikacji mobilnej można uczyć się języków kiedy się chce i gdzie się chce, także w trybie offline. Możemy pobrać wszystkie lekcje oraz korzystać z nielimitowanego dostępu zawsze i wszędzie.

Klienci Plusa mogą korzystać z usługi na specjalnych warunkach. Wystarczy wejść na stronę plus.pl/busuu i kliknąć link z płatnością, aby dopisać ją do rachunku telefonicznego w sieci Plus i uzyskać możliwość subskrypcji tygodniowej w cenie 4,99 zł.

Zobacz: Najpierw Netia, a teraz Plus. Internet Stacjonarny u operatora przyspiesza do 1 Gb/s
Zobacz: 50 GB za darmo w Plusie na kartę. Wystarczy zainstalować aplikację
Zobacz: [Aktualizacja] Nowy abonament w Plusie z usługą dodatkową do wyboru - ruszyła kampania reklamowa

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu