DAJ CYNK

Loloki, czyli biblioteka mądrych dzieci w Plusie

23.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 1844

Ważne 3

1

Loloki to mobilna biblioteka ilustrowanych audiobooków dla dzieci. Przez pierwszy miesiąc klienci Plusa mogą z niej korzystać bezpłatnie.Loloki to mobilna biblioteka ilustrowanych audiobooków dla dzieci. Przez pierwszy miesiąc klienci Plusa mogą z niej korzystać bezpłatnie.

Loloki jest przeznaczoną dla dzieci bliblioteką dającą nielimitowany dostęp do 239 pozycji, obejmujących zarówno bajki, jak i treści edukacyjne, a każda książka to ilustrowany audiobook z tekstem. Dziecko jednocześnie słucha głosu lektora i udźwiękowienia, ogląda ilustracje wykonane w różnych stylach oraz może czytać tekst wyświetlony na ekranie czytelną czcionką.

Zawartość biblioteki została podzielona na 31 kategorii tematycznych oraz trzy poziomy czytelnicze:

  • Pierwsze czytanki dla najmłodszych,
  • Dzieci zaczynające szkołę, od klasy 1,
  • Starsze dzieci, od klasy 4.Loloki to strona internetowa www.loloki.pl oraz aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android (pobierz z Google Play) oraz iOS (pobierz z App Store). Ilustrowane audiobooki dostępne są na zasadzie streamingu - dziecko może odtworzyć książki nieograniczoną ilość razy, w obrębie czasu trwania wykupionej subskrypcji. Wybrane książki można dodać do ulubionych i mieć je pod ręką w dowolnym momencie. Na urządzeniach mobilnych istnieje możliwość pobrania książki, a pozycje obejrzane w całości automatycznie dodają się do zakładki książek pobranych. Każdą pobraną książkę można potem odtworzyć w trybie offline, na przykład w podróży.

Klienci Plusa mogą korzystać z Loloki na specjalnych warunkach - wystarczy pobrać aplikację Loloki z Google Play i dopisać płatność do rachunku telefonicznego w sieci Plus, wybierając odpowiedni przycisk. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezpłatny, a później miesięczna opłata wynosi 9,90 zł (normalna cena to 12,90 zł). Subskrypcję oraz korzystanie z usługi można wyłączyć w dowolnym momencie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie loloki.pl/partnerzy/plus.

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu