DAJ CYNK

50 GB za darmo w Plusie na kartę. Wystarczy zainstalować aplikację

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 38269

Plus promuje mobilną aplikację do zarządzania numerem - Mobilny Plus Online. Za skorzystanie z niej klienci ofert na kartę oraz Mix mogą otrzymać pokaźny pakiet danych.

Promocja Pakiet Extra 50 GB za Mobilną Aplikacją Plus Online trwa do 31 maja. Mogą z niej skorzystać użytkownicy ofert na kartę oraz Mix, którzy pobiorą na swój telefon aplikację. Otrzymają za to pakiet 50 GB ważny przez 30 dni. Aktywacja pakietu zostanie potwierdzona SMS-em. Warto też wtedy zrestartować urządzenie w celu rozpoczęcia nowej sesji transmisji danych. Warto też pamiętać, że do skorzystania z promocji potrzebne jest aktywne konto, na którym znajduje się minimalna ilość środków (nawet 1 grosz).

Zobacz: Regulamin promocji
Zobacz: Plus na kartę: 100% więcej do doładowań na majówkę

Aplikacja Mobilny Plus Online to typowy program do zarządzania konta. Można w niej sprawdzić bilingi rozmów, sprawdzić aktualne oferty oraz zarządzać pakietami i usługami. Znajduje się w niej również baza wiedzy z najczęściej zadawanymi pytaniami klientów oraz opcja kontaktu z Biurem Obsługi. Aplikacja jest dostępna dla posiadaczy smartfonów z Androidem, iOS oraz Windows i Windows Phone.

Zobacz: Telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu w Plusie - rusza nowa kampania reklamowa

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu