DAJ CYNK

Telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu w Plusie - rusza nowa kampania reklamowa

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

W sieci Plus od początku marca bieżącego roku można kupić smartfon na raty 0% bez kosztów abonamentu, niezależnie od obecnej umowy z operatorem. Operator przygotował z tej okazji nową kampanię reklamową.

Zasady działania oferty "Telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu" są dosyć proste. Kupujemy w Plusie urządzenia na raty i dostajemy razem z nim kartę SIM (umowa na czas nieokreślony, brak opłaty aktywacyjnej). Jeśli z niej nie będziemy korzystać, nie będziemy również płacić abonamentu. W przeciwnym razie zapłacimy 10 zł za pierwsze wykonane połączenie telefoniczne, 10 zł za za pierwszego SMS-a, 10 zł za rozpoczęcie transmisji danych lub 0,23 zł za każdego wysłanego MMS-a. Do końca okresu rozliczeniowego nie zapłacimy już nic za połączenia na krajowe numery telefonów, SMS-y oraz transmisję danych (po wykorzystaniu 2 GB zostanie aktywowany lejek do 32 kb/s).

Zobacz: Telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu trafiają do sieci Plus
Zobacz: Nowe smartfony w ofercie Plusa: Samsung Galaxy A40 i A50 oraz Xiaomi Mi 9, Redmi 7 i Redmi Note 7

Kampania reklamowa nosi tytuł "Niedowiarek", a jedną z jej gwiazd jest smartfon Samsung Galaxy A50. Urządzenie to jest obecnie testowane przez jednego z naszych redaktorów i wkrótce podzielimy się z Czytelnikami jego recenzją.

Zobacz: [Aktualizacja] Nowy abonament w Plusie z usługą dodatkową do wyboru - ruszyła kampania reklamowa
Zobacz: Rynek smartfonów premium w 2018 roku: Apple wciąż na prowadzeniu, a do pierwszej piątki awansuje OnePlus

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus