DAJ CYNK

Telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu trafiają do sieci Plus

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Od 1 marca 2019 roku w sieci Plus można kupić telefony na raty 0%, bez kosztów abonamentu, niezależnie od obecnej umowy.

Nowa oferta Plusa skierowana jest do klientów chcących nabyć smartfony w atrakcyjnych cenach. Jak podaje operator, szczególnie zadowoleni powinny być z niej osoby, które straciły swój telefon, chcą dokupić go dla kogoś bliskiego lub korzystały do tej pory z oferty "Tylko SIM" lub oferty "na kartę". Skorzystają z niej również klienci, którzy poszukują smartfonowych nowości o lepszych parametrach technicznych.

Do telefonu dołączona jest karta SIM, której klient może używać lub nie. Sam o tym decyduje i jeśli nie korzysta - nie płaci. Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony i nie ma w niej opłaty aktywacyjnej. Gdy klient zacznie używać kartę SIM, opłaty będą naliczone jedynie za te usługi, z których skorzysta:

  • 10 zł za wykonane połączenie (pozostałe połączenia do końca cyklu bezpłatne),
  • 10 zł za wysłanego SMS-a (pozostałe SMS-y do końca cyklu bezpłatne),
  • 10 zł za transmisję danych, maksymalnie 2 GB Internetu (potem lejek 32 kbs),
  • MMS-y według cennika - 0,23 zł za sztukę.

W promocji nie ma usług roamingu i połączeń międzynarodowych, a oferta nie uprawnia do udziału w Programie smartDOM i przyznawanych w nim rabatów oraz benefitów.

Klient może też skorzystać z opcji z usługą Serwisu Urządzenia, która za 10 zł miesięcznie umożliwia naprawę telefonu w przypadku jego uszkodzenia. Zakres usługi obejmuje organizację i pokrycie kosztów transportu telefonu od klienta do i z punktu naprawczego oraz dokonanie naprawy lub wymiany: wyświetlacza, obudowy, przycisków, aparatu, a także usunięcie skutków zalania.

Zobacz: Która firma telekomunikacyjna wydała w styczniu najwięcej na reklamę? Nie zgadniecie - to znowu Plus
Zobacz: TOP5 najpopularniejszych smartfonów w Plusie. Mamy już pełny obraz sprzedaży u operatorów w 2018 roku
Zobacz: Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej nie chcą nadajnika Plusa. Fale elektromagnetyczne powodują raka i są niebezpieczną bronią

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus