DAJ CYNK

Squla, czyli nauka przez zabawę w ofercie Plusa

20.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2791

Ważne 1

1

Platforma edukacyjna Squala pokazuje, że można się uczyć i mieć z tego frajdę, a do tego efektywnie spędzić czas przed komputerem.Platforma edukacyjna Squala pokazuje, że można się uczyć i mieć z tego frajdę, a do tego efektywnie spędzić czas przed komputerem.

Squla jest platformą edukacyjną, która pozwala dzieciom rozwijać wiedzę, umiejętności oraz zainteresowania. Dzięki niej nawet nielubiane przedmioty szkolne mogą stać się atrakcyjne. Nauka przez zabawę i w sposób odpowiedni dla każdego dziecka oraz indywidualnie dostosowane tempo powodują, że można osiągać jeszcze lepsze wyniki w szkole i dodatkowo czerpać z tego przyjemność.

Platforma Squla adresowana jest do dzieci w wieku 3-12 lat i obejmuje ponad 60 tysięcy zadań oraz quizów ze wszystkich przedmiotów szkoły podstawowej oraz edukacji przedszkolnej. Platforma daje dzieciom możliwość ćwiczenia swoich umiejętności z języka polskiego, matematyki, przyrody, historii i społeczeństwa, języka angielskiego, języka niemieckiego, muzyki i plastyki, zajęć technicznych i komputerowych, edukacji społecznej oraz kompetencji XXI wieku.Klienci sieci Plus mogą wybierać spośród trzech rodzajów abonamentów, a płatność za usługę Squla jest dołączana do rachunku za usługę telekomunikacyjną. Dostępne są trzy opcje:

  • abonament roczny z płatnością za cały rok z góry w wysokości 14,99 zł miesięcznie,
  • abonament trymestralny z płatnością za trzy miesiące z góry w wysokości 18,99 zł miesięcznie,
  • abonament miesięczny za 24,99 zł płatny z każdą fakturą.
Przewiń w dół do następnego wpisu