DAJ CYNK

Mobvoi pokaże jutro hybrydowy smartwatch z serii Ticwatch

09.07.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6202

Ważne 0

0

Jutro, 10 lipca, Mobvoi pokaże swój nowy smart zegarek z serii Ticwatch i wiele wskazuje na to, że będzie to model hybrydowy.

Producent uchylił rąbka tajemnicy już kilka dni temu, zamieszczając na YouTube krótkie wideo zapowiadające premierę. Widać na nim ujęcia przedstawiające zegarek w zbliżeniu. Uwagę zwraca tarcza, która najwyraźniej łączy tradycyjne elementy, jak wskazówki i oznaczenia czasu, z umieszczonym z lewej strony wyświetlaczem, pokazującym dane z pulsometru i powiadomienia.

Zobacz: Zegarki Mobvoi Ticwatch S i E są już dostępne w Europie
Zobacz: Xiaomi Amazfit Bip na szybkiej wyprzedaży w Mi-home

Tarczę okala pierścień przypominający tachometr. Inne elementy konstrukcji tworzą dwa przyciski na kopercie oraz 4-pinowe złącze na spodzie. Na tej podstawie można domniemywać, że nowy przedstawiciel linii Ticwatch będzie modelem hybrydowym, łączącym cechy klasycznego zegarka ze smartwatchem.

Producent uruchomił też stronę zapowiadającą nowy model, ale i tam zostały ujawnione tylko ogólne informacje. Zegarek będzie liczył liczbę kroków i przeliczał je na spalone kalorie, pozwoli także na pomiar tętna. Będzie się nadawał do treningów pływackich, czyli jest wodoszczelny, ale w jakim stopniu, nie wiadomo. Zegarek umożliwi stały odbiór powiadomień ze smartfona, producent obiecuje też dłuższy czas pracy, który zapewnić ma warstwowy wyświetlacz, który nie będzie wymagał stałego podświetlenia.

Na więcej szczegółów trzeba poczekać do jutra.

Zobacz: Huawei Watch GT Active - nowy smartwatch dla aktywnych zaprezentowany w Paryżu
Zobacz: Fitbit stawia na smartwatche i to mu się opłaca. Przychody po 1Q2019 wyższe od oczekiwanych

Źródło zdjęć: Mobvoi

Źródło tekstu: Twitter, GizmoChina

Przewiń w dół do następnego wpisu