DAJ CYNK

Huawei Watch GT Active - nowy smartwatch dla aktywnych zaprezentowany w Paryżu

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11375

Na konferencji Huawei w Paryżu zadebiutowały nie tylko smartfony z serii P30. Swoją premierę miał również nowy smartwatch, który wydaje się stworzony dla użytkowników stawiających na aktywność fizyczną.

Huawei Watch GT Active ma dotykowy wyświetlacz AMOLED o średnicy 454 mm (1,39 cala), którego jasność dostosowuje się do warunków otoczenia za sprawą technologii ALS. Ceramiczna obudowa ma w sobie elementy wykonane z tytanowej stali nierdzewnej. Smartwatch rejestruje przemieszczanie się użytkownika na lądzie i w wodzie, korzystając z odbiorników systemu GPS, GLONASS, BEIDOU-4 oraz GALILEO

Zobacz: Testujemy Huawei P30 Pro - zoom 50x i zdjęcia nocne jakich nie widział świat [wideo]

Jak zapewnia producent, wbudowana bateria o pojemności 420 mAh, przy wykorzystaniu GPS może działać do 22 godzin. Za sprawą żyroskopu i barometru znamy nie tylko wysokość na jakiej się znajdujemy. Możemy również przewidywać zmiany pogody. Huawei Watch GT Active wytrzymuje zanurzenie do głębokości 50 metrów. Sprzęt może stale monitorować tętno. Za sprawą technologii TruSeen 3.0 jego zaburzenie będzie natychmiast sygnalizowane.

Zobacz: Huawei dziękuje Apple, a Xiaomi ma coś dla fanów P30 Pro

Pasek zegarka wykonano z syntetycznego kauczuku, który nie podrażnia skóry, a jednocześnie jest odporny na ciepło, olej i korozję. Huawei Watch GT Active monitoruje również sen użytkownika. Technologię TruSleep 2.0 stworzono we współpracy z Harvard Medical School CDB Center. Smartwatch identyfikuje typowe problemy związane ze snem i dostarcza sugestii, które pomogą użytkownikowi lepiej spać.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu