DAJ CYNK

Meizu 17 - nowa wizualizacja: jeszcze mniej ramek

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5606

Przecieki dotyczące Meizu 17, czyli kolejnego flagowca tego producenta, krążą w internecie już od paru dobrych miesięcy. Teraz w sieci pojawiła się wizualizacja przedstawiająca prawdopodobny wygląd smartfonu, który ma jeszcze mniejsze ramki niż zaprezentowany miesiąc temu Meizu 16s Pro.

Zobacz: Meizu 16s Pro ze Snapdragonem 855+ oficjalnie zaprezentowanyZ
Zobacz: Rusza przedsprzedaż Meizu Note 9. Słuchawki gratis

Meizu 16s Pro zwracał uwagę brakiem wcięcia lub otworu w ekranie i niewielkimi ramkami. Wygląda na to, że w Meizu 17 producentowi uda się zminimalizować je w jeszcze większym stopniu. Chińskie źródła opublikowały nową wizualizację tego modelu, która w przeciwieństwie do wcześniejszych, wygląda już jak render gotowego produktu, przygotowany na premierę. 

Meizu 17 - nowa wizualizacja: jeszcze mniej ramek

Z wizualizacji wynika, że smartfon będzie miał ekran o zagiętych brzegach, a boczne ramki zostały zredukowane do bardzo wąskich pasków. Również górna i dolna ramka są niezbyt wielkie. Jak też widać, producent zamierza zastosować ekranowy czytnik linii papilarnych, prawdopodobnie pod ekranem schowany będzie głośnik do rozmów. A gdzie w takim razie znajduje się aparat do selfie? Okazuje się, że w górnym prawym rogu. Podobny aparat znalazł się w Meizu 16s Pro, jednak tym razem moduł ma zajmować jeszcze mniej miejsca - możliwe, że będzie to zaprezentowana niedawno matryca Samsunga ISOCELL slim GH1 43,7 Mpix, która powstała jako rozwiązanie dla właśnie takich, bezramkowych i płaskich smartfonów.

Zobacz: Samsung ISOCELL Slim GH1 o rozdzielczości 43,7 Mpix to nowa matryca dla smartfonów
Zobacz:
 Z Meizu jest coraz gorzej. Producent walczy o przetrwanie
Zobacz: Meizu 17 z 5G dopiero jesienią 2020 roku?

Jak wynika z wcześniejszych przecieków, główny, potrójny aparat w Meizu 17 będzie miał rozdzielczość 64 Mpix. Smartfon ma też zapewnić obsługę standardu 5G. W opublikowanej na początku lipca „mapie drogowej” Meizu pojawiły się prognozy, że smartfon tego producenta z 5G zadebiutuje dopiero w drugiej połowie 2020 roku. Być może jednak bezramkowy Meizu 17 z 5G pojawi się wcześniej. niż początkowo było planowane.

Przewiń w dół do następnego wpisu