DAJ CYNK

LG W41 - nadchodzi nowa linia budżetowych smartfonów

Dodane przez: ArecaS

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1370

LG W41

LG W41 to nowa rodzina budżetowych smartfonó, która wkrótce trafi do sprzedaży. Dzięki przeciekom poznaliśmy ich specyfikację.

Na linię LG W41 składać się mają trzy modele: W41, W41+ i W41 Pro. W praktyce jednak jedyną różnić się mają wyłącznie liczbą pamięci. W przypadku wariantu podstawowego będzie to 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, w wersji z plusem 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, a w wariancie Pro 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Reszta specyfikacji będzie dokładnie taka sama.

Wszystkie urządzenia będą wyposażone w wyświetlacz o przekątnej 6,55" i rozdzielczości HD+, a w roli procesora zobaczymy MediaTeka Helio G35. Mocną stroną urządzeń może się okazać ich czas pracy na jednym ładowaniu, a to za sprawą akumulatora o pojemności 5000 mAh.

LG W41

Z tyłu LG W41 znajdziemy poczwórny aparat. Główna jednostka ma być wyposażona w matrycę 48 MP oraz autofokus z detekcją fazy. Oprócz niej urządzenia mają dysponować modułem ultraszerokokątnym o rozdzielczości 8 MP, makro 2 MP i sensorem głębi 2 MP. Przedni aparat będzie miał formę niewielkiego otworu w wyświetlaczu i rozdzielczość 8 MP.

Urządzenia z linii LG 41 mają pracować pod kontrolą Androida 10.

Kiedy urządzenia trafią do sprzedaży? Tego jeszcze nie wiemy. Nie znamy także oficjalnych cen smartfonów, choć specyfikacja jasno sugeruje, że mówimy tutaj raczej o segmencie budżetowym.

Zobacz: Apple i LG łączą siły - razem pracują nad składanym iPhonem
Zobacz: LG z nowym patentem na rozsuwany telefon z dwoma ekranami

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: MySmartPrice

Źródło tekstu: MySmartPrice

Przewiń w dół do następnego wpisu