DAJ CYNK

Plus odsłania karty. Znamy szczegóły dostępności iPhone'a

Mieszko Zagańczyk

Sprzęt

Plus wprowadza telefony Apple iPhone.

Apple oraz sieć Plus rozpoczynają współpracę. Smartfony iPhone wejdą do sprzedaży w Plusie na początku maja. Już teraz smartfony Apple działające w sieci Plus otrzymały certyfikację i wsparcie techniczne dla takich funkcji jak m.in. 5G czy eSIM. 

Smartfony iPhone, słuchawki AirPods, a także akcesoria Apple będą dostępne w sprzedaży w pierwszych dniach maja 2022 r. w  salonach oraz sklepie internetowym Plusa. 

Operator przekonuje, że „klienci otrzymają całkowicie innowacyjną i wyjątkową formułę, w jakiej będą mogli zakupić swojego iPhone’a”.

Szczegóły mają być ujawnione wkrótce. Osoby zainteresowane zakupem iPhone’a w Plusie mogą zapisać się na listę chętnych na stronie plus.pl/iphone

Plus wprowadza telefony Apple iPhone od maja

iPhone w Plusie – jakie usługi?

Już teraz smartfony iPhone używane przez klientów w sieci Plus uzyskały wsparcie techniczne Apple. Lista certyfikowanych na ten moment funkcji wygląda następująco: 

  • 5G,
  • eSIM,
  • FaceTime over Cellular,
  • LTE,
  • Personal Hotspot.

Sieć 5G Plusa obsługują już wszystkie modele iPhone z serii 12 i 13 oraz iPhone SE (3-ciej generacji). Dodatkowo we wszystkich modelach uproszczona została konfiguracja ustawień MMS oraz Hotspotu osobistego.

Dla poprawnego działania 5G oraz innych certyfikowanych usług w sieci Plus należy zaaktualizować system iOS do wersji 15.4 oraz ustawienia operatorskie. 

Zobacz: Apple stanem umysłu: nie masz iPhone'a, nie idę z Tobą do łóżka
Zobacz: Plus się ogarnął. iPhone wreszcie bez kagańca

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, Plus

Źródło tekstu: Plus