DAJ CYNK

iPhone 12 dostanie bezprzewodowe ładowanie z magnesem

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10447

iPhone 12 bezprzewodowe ładowanie z magnesem

Wiele osób nie może się doczekać najnowszych flagowych smartfonów Apple'a, czyli modeli z serii iPhone 12. Urządzenia te będą miały bezprzewodowe ładowanie baterii z dodatkowym ułatwieniem - magnesem ustawiającym smartfon we właściwym położeniu względem ładowarki indukcyjnej.

Baterie we współczesnych smartfonach, w tym iPhone'ach, można naładować między innymi bezprzewodowo, za pomocą ładowarek indukcyjnych. Kto używa tego rozwiązania wie, ze jedną z jego wad jest konieczność w miarę dokładnego ustawienia telefonu względem ładowarki. Niewielkie przesunięcie w którąś stronę może spowodować, że akumulator wbudowany w urządzenie mobilne się nie naładuje.

Zobacz: Pajacyki: iPhone 12 dla ludzi, którzy maja obrzydliwie dużo pieniędzy i kiepski gust
Zobacz: iPhone 12 pojawi się na rynku w dwóch turach

Rozwiązanie tego problemu ma przynieść nadchodzący iPhone 12. Zdjęcia opublikowane na stronie ithome.com sugerują, że nadchodzące smartfony Apple'a zostaną wyposażone w magnesy, które utrzymają iPhone'a w odpowiednim położeniu - tak, by ładowanie przebiegło w optymalnych warunkach. Jest tylko jedno ale. Aby z tego skorzystać, prawdopodobnie będziemy musieli kupić również nową ładowarkę indukcyjną, ze wsparciem dla tego rozwiązania. Może tym razem się uda lepiej niż w przypadku legendarnej ładowarki Air Power.

Apple-iPhone ładowanie indukcyjne

Apple-iPhone ładowanie indukcyjne

Apple-iPhone ładowanie indukcyjne

Zobacz: Xiaomi numer 1 w Polsce. Ma taki sam udział w rynku jak Samsung
Zobacz: Galaxy Unpacked: Samsung pokazuje nowego składaka, model Galaxy Z Fold2

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: ithome.com

Źródło tekstu: ithome.com, wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu