DAJ CYNK

iPhone 12 pojawi się na rynku w dwóch turach

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14636

Apple iPhone 12 seria ceny nieoficjalnie

Już w październiku na sklepowe półki trafią nowe iPhone'y. Nie trafią jednak wszystkie razem, a tylko niektóre modele. Reszta będzie musiała poczekać na swoją kolej.

Wiele razy słyszeliśmy w tym roku na temat kłopotów Apple'a z jego łańcuchem dostaw. Przez pewien czas nie było nawet wiadomo, czy nowe smartfony amerykańskiej firmy w ogóle się pojawią w tym roku. Apple uznał, że nie może odpuścić nowych iPhone'ów i wszyscy ruszyli do pracy. Tajwański Foxconn, który produkuje urządzenia w swoich fabrykach nawet posuwał się do naprawdę absurdalnych środków, byle tylko wyprodukować iPhone'y 12 na czas. W tym roku widzieliśmy już iPhone'a SE, ale zobaczymy jeszcze te flagowe telefony z rodziny nadgryzionego jabłka.

Okazuje się, że jednak nie da rady wyprodukować wszystkich urządzeń w wystarczającej liczbie, by dostarczyć przewidywaną liczbę na sklepowe półki. Dlatego też Apple uznał, że najlepiej będzie, żeby nowe modele pojawiły się na rynku w dwóch turach. W pierwszej z nich pojawią się smartfony z wyświetlaczami 6,1 cala. Tym klientom, którzy czekają albo na klasycznego iPhone'a 12 o przekątnej 5,4 cala albo na wersję Pro Max z 6,7 cala... Apple zaleca zwyczajnie poczekać. Nic im nie ucieknie, ale będą musieli poczekać chwilę na drugą turę.

Zobacz Pajacyki: iPhone 12 dla ludzi, którzy maja obrzydliwie dużo pieniędzy i kiepski gust
Zobacz iPhone 12 będzie miał mniejszy akumulator, ale starczy na dłużej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: macrumors

Przewiń w dół do następnego wpisu