DAJ CYNK

Czy to HTC Desire 21 Pro 5G? Do sieci trafiły zdjęcia

Anna Rymsza

Sprzęt

HTC Desire 21 Pro 5G

Niebawem zobaczymy najnowsze dzieło HTC. Świadczą o tym zdjęcia, które trafiły niedawno do sieci. Znajduje się na nich prawdopodobnie HTC Desire 21 Pro 5G.

HTC Desire 21 Pro 5G, o ile tak będzie się nazywać nowy model, ma być telefonem ze średniej półki. Zdjęcia zdradzają nam numer modelu – 2QAG100 – oraz kilka detali. Wiemy na przykład, że będzie to model dual-sim oraz że fotografowany egzemplarz działa pod kontrolą Androida 10. Front telefonu jest dość typowy, widać wycięcie w ekranie na aparat selfie i ramki wokół płaskiego ekranu, należące raczej do tych grubszych. Ewidentnie jest tu panel LCD.

Zobacz: Najlepszy telefon 2020: przyznaliśmy Gorące Telefony!
Zobacz: Założyłam gogle VR, by przez nie porozmawiać z dyrektorem generalnym HTC. Z nowych telefonów HTC będziecie chcieli korzystać!
Zobacz: HTC Desire 20 pro – solidny smartfon z pięcioma aparatami

Inne zdjęcie pokazuje z bliska aparaty. Wyraźnie widać, że są tu cztery obiektywy, z pewnością o różnych ogniskowych. Główny ma matrycę 48 MPix. Pierwszy aparat od góry wygląda, jakby miał jakąś swobodę ruchu, możemy więc liczyć na optyczną stabilizację obrazu.

HTC Desire 21 Pro 5G

Nie widać czytnika linii papilarnych z tyłu obudowy i na pewno nie został zamontowany w panelu LCD. Przypuszczam, że znalazł się we włączniku. Wskazuje na to również wgłębienie na boku obudowy, w którym znalazł się przycisk.

Kolor miętowy jest z pewnością trafiony. Podobne odcienie można znaleźć na listach najmodniejszych kolorów tego sezonu. Faktura przypominająca plecionkę z włókna szklanego powinna zadowolić przeciwników śliskich i błyszczących telefonów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: SlashLeaks

Źródło tekstu: SlashLeaks, wł.