DAJ CYNK

Honor 10i będzie prawdopodobnie pierwszym niedrogim smartfonem z potrójnym aparatem z tyłu

12.03.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4495

Ważne 1

0

Serwis Hi-Tech.Mail.ru opublikował informacje o nowym smartfonie marki Honor z potrójnym aparatem fotograficznym z tyłu oraz 32-megapikselowym aparatem przednim.

Nadchodzący smartfon Honor 10i wizualnie nawiązuje do znanych już urządzeń tej chińskiej marki. Mamy tu błyszczącą obudowę, metalową ramę oraz ułożone z lewej strony obiektywy tylnego aparatu fotograficznego, poniżej których znajduje się lampa błyskowa, a także napis świadczący o zastosowaniu w aparacie funkcji sztucznej inteligencji. Do tego na tylnym panelu znajdziemy również czytnik linii papilarnych oraz logo marki.

Tylny aparat fotograficzny jest potrójny: 24 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix, natomiast przedni ma rozdzielczość 32 Mpix. Wewnątrz obudowy pracuje chipset Kirin 710, współpracujący z 4 GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni na dane. Wśród systemów łączności znalazło się między innymi NFC. Do tego 6,21-calowy ekran o rozdzielczości FullHD+. Pojemność akumulatora nie jest jeszcze znana, ale ma mu towarzyszyć funkcja szybkiego ładowania. Poczekać też musimy na informacje o dacie premiery oraz cenie urządzenia.

Zobacz: Honor 20 - wygląd, specyfikacja i ceny
Zobacz: Smartfony Huawei P30, P30 Lite oraz P30 Pro zostały certyfikowane w Indonezji i na Tajwanie. Dzięki temu znamy ich częściową specyfikację
Zobacz: Test Honora 10 Lite - kolejny udany smartfon do 1000 zl

Źródło zdjęć: hi-tech.mail.ru

Źródło tekstu: hi-tech.mail.ru

Komentarze
Zaloguj się