DAJ CYNK

Ceny w górę. Samsung Galaxy Watch5 będzie dużo droższy niż Watch4

Michał Świech

Sprzęt

Samsung Galaxy Watch5 będzie droższy niż Watch4

Niestety wzrost cen nie ominął nadchodzącej serii flagowych zegarków Samsunga. Urządzenia z serii Samsung Galaxy Watch5 będą dużo droższe niż Galaxy Watch4.

Samsung na pewno nie jest tym producentem, od którego moglibyśmy oczekiwać braku podwyższania cen. Niestety, Koreańczycy pod tym względem od razu nie pozostawiali wątpliwości. Teraz nowe inteligentne zegarki z serii Galaxy Wach5 będą naprawdę sporo droższe.

Samsung Galaxy Watch5 będzie dużo droższy niż Watch4

Chcecie kupić nowy smartwatch? Niestety, tanio nie będzie. Samsung Galaxy Watch 5 w wersji z tarczą 40 mm i tylko Bluetoothem będzie kosztować 300 euro. Za 350 euro dostaniemy wariant z LTE. W przypadku tarczy 44 mm trzeba będzie wysupłać z portfela 350 euro lub 400 euro.

A może chcecie zegarek w wersji Pro? Samsung Galaxy Watch5 Pro z tarczą 45 mm będzie kosztować 490 euro z samym Bluetoothem i 540 euro z LTE. W przypadku najtańszego urządzenia różnica sięgnie 30 euro. Tutaj nie ma tragedii. Wyżej jest gorzej. W przypadku średniego mamy podwyżkę o 50 euro.

Seria Pro zastąpi serię Classic. Tutaj mówimy z kolei o podwyżce o aż 90 euro. Niestety mamy zatem do czynienia z naprawdę dużą podwyżką.

Zobacz: Samsung ponoć zadecydował. Popularna seria telefonów zniknie
Zobacz: Samsung Galaxy A04 Core wycieka. To będzie najtańszy możliwy Samsung

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock (watch3)

Źródło tekstu: sammobile, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu