DAJ CYNK

Samsung ponoć zadecydował. Popularna seria telefonów zniknie

Michał Świech

Sprzęt

Samsung ponoć zadecydował. Popularna seria telefonów do śmieci

Samsung może usunąć kolejną popularną linię telefonów. Ptaszki ćwierkają, że nie zobaczymy już Samsunga Galaxy S22 FE.

Seria Samsung Galaxy S FE to jeden z najciekawszych pomysłów Samsunga. Mogliśmy dzięki temu cieszyć się tańszymi flagowcami. Smartfony oferowały naprawdę sporo za wyraźnie niższą cenę niż zwykłe flagowce Koreańczyków.

Samsung skasuje kolejną popularną serię

Samsung Galaxy S20 FE przebojem zdobył rynki. Jego następca Samsung Galaxy S21 FE zdobył co prawda słabsze noty niż jego poprzednik, ale dalej był naprawdę ciekawym smartfonem. Okazuje się jednak, że dla wielu najlepsza seria telefonów Samsunga może nie doczekać się trzeciego telefonu.

Według doniesień Sammobile twierdzi tak wiele niezależnych do siebie źródeł związanych z Samsungiem. Samsung Galaxy S22 FE ma już nie powstać. Oficjalnym powodem ma być niedobór układów na rynku. Bądźmy jednak szczerzy - gdyby Samsung chciał, to cięcia zrobiłby gdzie indziej.

Szkoda, wedle pierwotnych planów S22 FE miał być nawet lepszy niż zwykła seria S22. Wszystko to dzięki układowi MediaTek Dimensity 9000. Udowodnił on, że potrafi walczyć i pokonywać takich rywali jak Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 oraz Samsung Exynos 2200. 

Zobacz: Funkcje fotograficzne z Galaxy S22 trafią do starszych Samsungów
Zobacz: Samsung Galaxy S22 FE może być lepszy niż zwykły Galaxy S22

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: telepolis (s21 fe)

Źródło tekstu: sammobile, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu