DAJ CYNK

Samsung Galaxy S22 FE może być lepszy niż zwykły Galaxy S22

Michał Świech

Sprzęt

Samsung Galaxy S22 FE będzie lepszy niż S22

Samsung Galaxy S21 FE dopiero się pojawił, ale Samsung Galaxy S22 może być prawdziwą gratką. Nowy model może być lepszy niż zwykla seria S22.

Jednym z lepszych pomysłów Samsunga w ostatnich latach była seria FE. To sporo tańsza i nieco słabsza wersja ostatniej serii flagowców. Nic dziwnego, ze smartfony z serii FE sprzedają się jak cieple bułeczki i zdobywają bardzo dobre oceny.

Samsung Galaxy S21 FE pojawił się w styczniu, ale już dowiadujemy się pierwszych rzeczy na temat Galaxy S22 FE. Najnowsze przecieki na temat tego telefonu są naprawdę bardzo interesujące. Wygląda na to, że (jeśli możemy) lepiej nie kupować Samsunga Galaxy S22. Najlepiej poczekać na Samsunga Galaxy S22 FE. 

Samsung Galaxy S22 FE będzie miał MediaTeka Dimensity 9000

Tańszy smartfon będzie bowiem miał lepszy układ. W przypadku zwykłej serii S22 widzieliśmy układy Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 oraz Samsung Exynos 2200. Tutaj będzie jednak MediaTek Dimensity 9000.

Jak widać azjatycki producent przekonuje do siebie kolejnych producentów. O ile doniesienia o tym, że nowy Dimensity pokona Snapdragona były już wcześniej to większość marek wolała dmuchać na zimne. Teraz okazuje się, że MediaTek naprawdę dokonał rzekomo niemożliwego. Pewnie coraz częściej będziemy słyszeć o kolejnych zamianach Snapdragonów na MediaTeki.

Zobacz: Rosja: Samsung Pay ratuje, gdy inni blokują
Zobacz: Samsung Galaxy S22 Ultra – ruszyła sprzedaż nowego flagowca z rysikiem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: samsung

Źródło tekstu: notebookcheck