DAJ CYNK

BOE nie zdąży, najpierw wyświetlacze do iPhone'a 12 zapewni tylko LG

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4940

Widżety w iOS 14

Zgodnie z pierwotnymi planami wyświetlacze do iPhone'a 12 miały zapewnić LG i BOE. Okazuje się, ze ta druga firma dojdzie dopiero w trakcie. Pierwsze modele będą miały wyswietlacze z Korei.

W tym roku przy produkcji wyświetlaczy do nadchodzących iPhone'ów pracuje aż trzech producentów. W przypadku iPhone'a 12 są to chiński BOE oraz koreański LG Display. Droższy wariant iPhone 12 Pro będzie z kolei miał wyświetlacz innego koreańskiego producenta. Jest nim Samsung Display. W pierwszej fazie sprzedaży jednak rozprowadzane będą tylko egzemplarze z wyświetlaczami LG oraz Samsunga. Powodem jest fakt, że produkty BOE nie zdały wymaganych przez firmę z Cupertino testów jakościowych. Na szczęście dla BOE, nie oznacza t zerwania współpracy, a jedynie opóźnienie jej efektów. Podobno Chińczykom poprawa błędów idzie bardzo dobrze, jednak harmonogram jest tak napięty, że na początku cały ciężar będzie spoczywał na barkach LG.

Jednocześnie pojawił się film, który prezentuje, jak iPhone 12 będzie wyglądał na żywo. Możemy na nim też porównać model przy którym współpracuje LG i ten, o który dba Samsung. Niestety, tak jak już dzisiejszego dnia pisaliśmy - nowe urządzenia prawdopodobnie nie będą miały w pudełkach słuchawek i ładowarki.

 

Zobacz iPhone 12 bez ładowarki i słuchawek w zestawie
Zobacz iPhone 12 4G za 549 dolarów, wersja 5G za 649 dolarów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: idownloadblog, 9to5mac, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu