DAJ CYNK

Wyniki Vectry po 2Q2014

19.08.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3130

Ważne 2

0

Na koniec czerwca, operator kablowy Vectra miał 909 tys. klientów. Stanowi to wzrost o 38 tys. w ciągu 12 miesięcy, ale zaledwie niecały tysiąc w samym II kwartale.

Na koniec czerwca, operator kablowy Vectra miał 909 tys. klientów. Stanowi to wzrost o 38 tys. w ciągu 12 miesięcy, ale zaledwie niecały tysiąc w samym II kwartale.

Z usług telewizyjnych korzysta 837,1 tys. abonentów (spadek o 3,7 tys. w II kwartale i wzrost o 21,2 tys. w ujęciu rocznym), z czego 589,2 tys. to abonenci telewizji cyfrowej (wzrost o 12,5 tys. w II kwartale i wzrost o 74,6 tys. w ciągu roku).

Z internetu stacjonarnego sieci Vectra korzysta 478,3 tys. abonentów (wzrost o 7,7 tys. w II kwartale i wzrost o 52 tys. w ciągu roku. Natomiast z internetu mobilnego korzysta 26,9 tys. abonentów (spadek o ponad 500 abonentów w ciągu roku). Z kolei z telefonii stacjonarnej korzysta 175,6 tys. abonentów (wzrost o 1,5 tys. w II kwartale i o 18,9 tys. w ciągu roku).

Źródło tekstu: Vectra

Tagi: vectra
Komentarze
Zaloguj się
20. ~
0

2014-08-20 17:03:50

Internet w Vectrze to prawie jak tzw. sieć miejska, wszystko kotłuje się w jednych urządzeniach (routerach?) Vectry i działa aby działało.

Odpowiedz

19. ~niedługo bez vectry
0

2014-08-20 16:45:13

@18, a dlaczego miałeś znaleźć, skoro dupcia im się pali i na chybił trafił próbują zatrzymać odplywowcow? ja założyłem na wszystkich 3 tv w chacie dvb-t i niestety, żadne obniżki mnie nie satysfakcjonują. robią z klientów debili i u mnie przegięli. jak przedłużałem umowę, zaproponowali lojalkę na 2 lata i obniżkę abonamentu o 10gr. zgodziłem się w kwietniu, ale w rodzinie, po analizie, ze tam i tak nie ma czego oglądać, stwierdziliśmy, ze przy najbliższej okazji uciekamy. i zmienił się Regulamin....

Odpowiedz

18. ~kms
0

2014-08-20 15:45:04

Ja wynegocjowałem przy przedłużaniu za pakiet złoty (dekoder hd) +internet 15 mb 64,99 zł (umowa na 2 lata)-nic konkurencyjnego w podobnej cenie nie znalazłem

Odpowiedz

17. ~Pi0trek
0

2014-08-20 12:06:38

Ja mam pakiet złoty, 2 dekodery HD w tym jeden z PVR, internet 30 MB, telefon stacjonarny z jakimis minutami a płace za całość troche poniżej 110 zł miesięcznie. Bez stacjonarnego była oferta poniżej 100 zł

Odpowiedz

16. Micho
0

2014-08-20 10:12:56

W rodzinie mają net z Netii, niby 10 mega a chodzi tragicznie, moje 8 mega w Vectrze to błyskawica :)

Odpowiedz

15. ~córka
0

2014-08-20 09:03:34

moi rodzice maja net z vectry +tv i placa jakies chore rachunki a net nie powala, maja tez lacze po tepsie i chyba ich namowie na dropssa dzieki niemu moze troszke zaoszczedza

Odpowiedz

14. ~meme
0

2014-08-19 22:28:22

ja tez zasadniczo jestem (bylem) zadowolony z uslug vectry, ale do czasu az nie zaczely najpierw pierdziec ichnie dns-y, potem jakies dziwne przestoje punkt dwunasta w nocy nie wiadomo czemu (zawsze bok twierdzil ze jest ok) ale obecna awaria to juz lekka przesada. ludzie prowadzacy ten biznes nie maja pojecia o SLA i traktuja klientow jak baranow do strzyzenia. oczywiscie za 1 dzien zwloki w platnosci potrafia naliczyc 2 gr. odsetek. no i te sciemy od kilku dni na fejsie...

Odpowiedz

13. Micho
0

2014-08-19 21:59:53

W czerwcu skończyła mi się 2-letnia umowa w Vectrze, płaciłem 81zł z pakiet złoty + 8 megowy net. Na przedłużenie zaoferowali mi za 84zł pakiet złoty (wymiana dekodera na HD-opłata20zł co miesiąc a po umowie trzeba oddać sprzęt) + 10 megowy net. Umowa na net 24 miesiące, na tv 36 miesięcy. Podziękowałem i umowa z automatu przedłużyła się o pół roku, dobrze że w tej samej cenie. Dlatego pisałem że ma słabe oferty, bo nie dość że nie ma nic taniej niż mam obecnie, to w podobnej cenie nawet nie podniosą znacząco prędkości. W dodatku czytam o problemach z odbiorem tv na tych ich dekoderach HD (obecnie mam 8-letni SD).

Odpowiedz

12. ~
0

2014-08-19 20:47:15

Tanią czyli ile? Dekoder cyfrowy czy to analogowe padło?

Odpowiedz

11. ~Pi0trek
0

2014-08-19 19:41:25

A ja tam jestem zadowolony z Vectry :) Po zmianach regulaminu (rok temu) dali mi mega tanią oferte, awarii nie mialem od bardzo dawna (przynajmniej ten rok), internet działa stabilnie, TV bez zarzutów a w promocji dali dekoder PVR i doceniłem możliwośc nagrywania sobie programów :)

Odpowiedz

10. ~zz
0

2014-08-19 19:11:05

7 jak ludzie się skarżą na fb skoro tam od paru dni forum nie działa

Odpowiedz

9. WitekT
0

2014-08-19 18:49:22

meme: w tym temacie działamy już od rana. :-)

Odpowiedz

8. ~Nick
0

2014-08-19 18:47:03

Potwierdzam, od paru dni net z vectry szfankuje, ale od paru minut coś jakby się poprawiło

Odpowiedz

7. ~meme
0

2014-08-19 18:38:41

moze napiszcie ze od 8 dni cos walnelo w vectrze i ludzie nie maja dostepu do czesci serwisow www (problem z routingiem bgp, wywalilo w kosmos tablice, peery nie dzialaja) - ludzie skarza sie zarowno na fb jak i pisza o problemie na niebezpieczniku... a vectra rznie glupa, ze to wina tplinkow

Odpowiedz

6. ~klient vectry
0

2014-08-19 18:37:41

Dzisiaj w pewnej miejscowości pod Poznaniem nie działał internet w godzinach od północy do niespełna 9 rano. Biuro obsługi w miejscowości na literę W. niekompetentne - w momencie chęci przedłużenia umowy na dotychczasowych warunkach pracownik biura twierdziła, że nie może przyjąć pisma. Po co Vectrze biura obsługi klienta, skoro one służą do sprzedaży, a resztę spraw mam sobie załatwiać listownie albo przez infolinię?

Odpowiedz