DAJ CYNK

T-Mobile wkracza do Rumunii

25.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 4570

Ważne 5

2

Rumuńskie marki Cosmote i Romtelecom od września zaczną działać pod nowym wspólnym brandem. Będzie to 12. kraj w Europie, w którym oferowane są usługi mobilne Deutsche Telekom.

Rumuńskie marki Cosmote i Romtelecom od września zaczną działać pod nowym wspólnym brandem. Będzie to 12. kraj w Europie, w którym oferowane są usługi mobilne Deutsche Telekom.

Nie jest jeszcze znany brand, który wprowadzi w Rumunii DT. Może być to zarówno T-Mobile, jak i T (z takim logo sprzedawane są usługi m.in. w Polsce). Wcześniej w tym miesiącu Cosmote i Romtelecom zmieniły nazwy firm na odpowiednio Telekom Romania Mobile Communications i Telekom Romania Communications.

Obaj lokalni operatorzy są własnością Deutsche Telekom za pośrednictwem greckiej grupy OTE. Romtelecom odnotował w pierwszej połowie 2014 roku wzrost przychodów o 4%, wyniki Cosmote'a były słabsze.

Rebranding obejmie nie tylko ofertę usługową, ale i całą sieć sprzedaży, która w sumie dla obu sieci obejmuje 43 salony firmowe. Nowa oferta i nazwa sieci zaprezentowane zostaną 12. września, do końca roku zaś odnowione zostaną wszystkie salony firmowe.

Źródło tekstu: Romania-Insider, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~Kuba
0

2014-08-27 18:21:03

Potem zrobią "modernizację" sieci, która tak jak w Gdańsku nie którym (np. mi) paraliżuje pracę, bo pomimo że zasięg jest pełny to "... abonent chwilowo niedostępny" normalnie to są te "Chwile, które łączą"!

Odpowiedz

19. ~pabloki
0

2014-08-25 21:20:40

a jak tam t mobile w usa sie powodzi?

Odpowiedz

18. ~
1

2014-08-25 15:53:24

17,nieważne za co, wazne, że za kase

Odpowiedz

17. ~Rafał
2

2014-08-25 15:44:54

5. ~ 2014-08-25 11:51:21 host: n20-08-06.opera-mini.netpiersze co zrobia to pewnie platne sprawdzenie konta w prepaidzie za 4 lewaW Rumunii Lei , Lev to Bułgaria.

Odpowiedz

16. ~Vladislavus Dragulia
2

2014-08-25 14:20:26

już na nich czekamy

Odpowiedz

15. ~tkubon
1

2014-08-25 13:31:08

Dokładnie, raczej T niż T-Mobile, bo z tego członu Mobile będą się i w innych krajach wycofywać

Odpowiedz

14. ~
1

2014-08-25 12:41:05

Marką będzie T.

Odpowiedz

13. ~
3

2014-08-25 12:31:12

Kolejny kraj do okradania...

Odpowiedz

12. ~Prawdo o wlo
0

2014-08-25 12:23:48

Wlo to konto witka i zwykła prowokacja telepolis :)

Odpowiedz

11. ~JustMe
0

2014-08-25 12:21:55

Mnie bawi mega obecna nazwa: (Rom)telecom :DGypsyGsm :) Haha....

Odpowiedz

10. ~BrK
0

2014-08-25 12:06:26

Czekamy na łykniecie Netii przez DT ;>

Odpowiedz

9. ~Luks
1

2014-08-25 12:05:27

Współczuję im tego... RÓŻU! A fe.

Odpowiedz

1

2014-08-25 11:56:56

I tak pewnie nie przebiją Orange Romania. :) Swoją drogą, to Cosmote ma dosyć słabe pokrycie zasięgiem. Ale sprawdza się w dziurach, czy np w górach, gdzie niestety Orange Romania ma za***iste problemy. Co do Romtelecomu... ciekawe czy nadal będą blokować inne routery (a nie te wydawane przez nich samych). Cosmote to taki polski Play (na początku swojego istnienia), a Romtelecom (to taka TPSA).

Odpowiedz

7. ~ola
3

2014-08-25 11:54:47

T-Mobile.ro.... współczuję im... Sieć T-Mobile.pl jest dobra ale do świadczenia roamingu :) albo dla Pana Pyry...

Odpowiedz

6. ~zulugula
0

2014-08-25 11:52:00

@2 nigdy bo to przydupas WT.

Odpowiedz