DAJ CYNK

Przybywa stacji LTE w Orange

13.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 81

Ważne 13

4

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, poinformował o postępach w budowie infrastruktury LTE sieci Orange - ten standard łączności dostępny jest już w 45 miastach i miejscowościach.

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, poinformował o postępach w budowie infrastruktury LTE sieci Orange - ten standard łączności dostępny jest już w 45 miastach i miejscowościach.

Zgodnie z planem sieć Orange uruchomiła dotychczas 809 stacji. Najwięcej z nich działa w samej Warszawie (458) i okolicznych gminach, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Dąbrowie Górniczej oraz Gliwicach. LTE sieci Orange jest też w Zakopanem i na Helu.

Zgodnie z harmonogramem do końca tego roku sieć Orange uruchomi jeszcze co najmniej 50 nowych stacji.

Źródło tekstu: Orange

Tagi: LTE orange
Komentarze
Zaloguj się
76. ~zet
0

2014-01-19 08:35:22

Niema i nie będzie na dziś sieci 4G bo żeby była nadajnik musi mieć 150 mb i 100 mb na odbiór. Orange nie ma samodzielnie LTE tylko z T mobile . Telefony w sieci Orange są poblokowane np LG G ( E975) nie można wybrać sieci gsm/ imts/ Lte żeby nie można kożystać w sieci Play i Plus z telefonu orange . LTE korzysta tylko z danych a nie z głosowych ( ie zadzwonisz z LTE ) Reszta to reklama bo małe pasma na więcej nie pozwalają I ostatnia sprawa LTE kupowane jest od hurtowników np. mobbiland niemają go firmy telekomunikacyjne jak np. orange t mobule itd.

Odpowiedz

75. ~m76
0

2013-12-15 16:48:26

@72 Dziwna sprawa bo praktycznie centrum Gdanska (Suchanino) a moj modem LTE nie pokazuje sieci 4G Orange. Jest ktos z Gdanska komu dziala 4G ww Orange ??

Odpowiedz

74. goral2099
0

2013-12-15 12:46:25

W Gdańsku nic nie widać, jak pisał m76 - tylko Plus i Play.

Odpowiedz

72. ~-68
0

2013-12-14 15:08:50

Mapy zasiegu lte na stronach http://zasieg.orange.pl nie zaktualizowali. Ale zasieg w miastach podanych przez rzecznika jest lte faktycznie. Na forach ludzie pisza komu dziala i gdzie

Odpowiedz

71. ~-68
0

2013-12-14 14:49:19

Tu masz watek o kartach co dziala co nie http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=663462

Odpowiedz

70. ~-68
0

2013-12-14 14:44:32

Tak da sie stwierdzic czy karta jest do lte. Jest maly napis /''3G" i potem dlugi numer. Karty w orange free na karte to 99proc bez lte. Musisz wymienic karte

Odpowiedz

69. ~m76
0

2013-12-14 14:07:19

Rowniez skanujac siec ani modem ani tablet nie widza sieci 4G Orange, wylacznie Playa i Plusa.

Odpowiedz

68. ~m76
0

2013-12-14 14:05:14

@62 bez darmatyzowania. W calym Gdansku sobie sprawdzam i mam od 5-15 dl i 3-5 ul i zasieg jest naprawde na obszarze calego miasta, moze z wyjatkiem lasow TP. @49 jakich 100 stacji ?? na mapie zasiegu orange nic nie ma w 3miescie. Mam tablet z lte i modem (jedno i drugie widzi lte playa) i zadne nie widzi mojej karty OFnK. Mozna jakos stwierdzic jaki rodzaj karty mam, sa jakies oznaczenia na karcie, modem czy telefon cos odczyta z niej?? Karta ma z 3 lata i byl wycinany micro sim z mini sima zeby chodzila w HTC One X.

Odpowiedz

64. ~
0

2013-12-14 13:34:18

a Mysie Kiszki gdzie ? dlaczego w Mysich Kiszkach nie ma LTE ?

Odpowiedz

63. ~
0

2013-12-14 13:32:34

a gdzie Kozia Vólka ? według jakiego kryterium wybierają miejscowości ?

Odpowiedz

62. ~
0

2013-12-14 12:47:06

Prawdziwe LTE w Play http://www.speedtest.net/my-result/3164756744

Odpowiedz

61. ~@60
0

2013-12-14 10:44:43

Pewnie na wiosne kiedy będą modernizować infrastrukture w Częstochowie

Odpowiedz

59. KriX96
0

2013-12-14 08:28:26

To Orange i T-Mobile nie działają na wspólnych nadajnikach rozwijając infrastrukturę wspólnie poprzez spółkę NetWorks!?

Odpowiedz

58. ~
0

2013-12-13 23:31:08

A mnie zastanawia, czy lepiej podpisać umowę na Orange BE w tym roku, czy w przyszłym? Ponoć Orange już nie będzie grupą, a jedną firmą, więc ktoś kiedyś szepnął, że przy okazji nowe oferty i ceny. Ciekawe, czy Orange podejmie rękawicę rzuconą przez Play i zwiększy limity, czy też oferty pozostaną takie jak obecnie? Acz i teraz oferta nie jest zła i ma super fjuczer w postaci nielimitowanego dostępu do e-maili a to one głównie zżerają u mnie transfer... No i jak na razie tragiczna oferta terminali LTE w Orange, bo jest ich raptem ... dwa (nie liczę lizaków na USB), a i cena nie zachwyca w porównaniu z Play czy Plusem. A tak z innej beczki - za ile dekad Orange wdroży obiecane VDSL2? Miało być już na początku tego roku. Później do końca maja... czerwca... sierpnia... jesieni... Jest już koniec roku, a jak nie mogę przejść na EkstraDSL (warunek konieczny - upload 4Mb, a nie gów...ane 1,5Mb w technologii ADSL2+), tak nie mogę, pomimo, że chciałbym płacić znacznie więcej!

Odpowiedz

0

2013-12-13 22:18:56

LTE mają, ale częstotliwości pod LTE nie mają, czyli taki pomarańczowy Play w roamingu. :-)

Odpowiedz