DAJ CYNK

Play w wakacje przyjmował prawie 2 tys. numerów dziennie

12.09.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 7099

Ważne 16

7

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, podsumował ostatnie statystyki przenoszenia numerów (MNP). W wakacje wzrósł udział P4.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, podsumował ostatnie statystyki przenoszenia numerów (MNP). W wakacje wzrósł udział P4.

Play jest liderem MNP od wielu lat. Ostatnie wyniki sieci wskazują jednak na coraz mniejszy jej udział w bilansie ruchu numerów pomiędzy operatorami. Dlatego też, nie czekając na wyniki za III kwartał, dowiadujemy się, że w lipcu przyjęcia numerów przez P4 stanowiły 40%, a w sierpniu 43% polskiego rynku MNP.

Po zestawieniu z numerami przenoszonymi z P4 do konkurencji, łączny bilans to prawie 60 tys. kart SIM na plusie. 80% przyłączeń stanowiły umowy abonamentowe.

Zobacz: Play idzie na sprzedaż

Źródło tekstu: Play

Tagi: mnp p4 play
Komentarze
Zaloguj się
64. wlo
0

2016-10-07 14:38:54

Myśliciel... Analizuj wyniki 3. kwartału! Już są.Martwy sezon... Chyba u Ciebie w łóżku ;-)

Odpowiedz

63. wlo
0

2016-09-14 08:33:43

Jakby na szacunkach się opierał Myśliciel, to by chociażby zerknął ile w tego samego okresu roku ubiegłego Plej oddał i przyjął - chociaż to też nie jest adekwatne, bo i system jakoś w połowie roku dopiero ruszył i rynek MNP był inny niż dzisiaj jest. Ale nawet tego mu się nie chciało. Bo On myślał... Typowe dla tego typu ludzi.

Odpowiedz

62. wlo
0

2016-09-14 08:26:09

Gormar - wg statystyk przedstawionych przez UKE, są niedziele, kiedy najwięcej w miesiącu przenosin było... Naprawdę uważasz, że to o robocze chodzi? Zerknij do nowszego newsa... Te niecałe 2 tysiące to dokładnie 1956 numerów dziennie, licząc wszystkie dni tygodnia ;-)No i szacunki? Dobre, dobre...

Odpowiedz

61. ~taka prawda
0

2016-09-14 07:02:20

ucieka a tu klawiatura androida, ja przeniosłem wczoraj nr od Orange do Play , mają tu nowe, świetnie działająca aplikacja je

Odpowiedz

60. Gormar
0

2016-09-13 20:23:16

@44 i 56. wlo, dość prawdopodobne jest, że w wypowiedzi o przyjmnowaniu 2 tysięcy kart dziennie chodziło o dni robocze. Wtedy "szacunki" z komentarza #54 nie są przesadzone.

Odpowiedz

59. wlo
-1

2016-09-13 19:00:46

58 - w obecnej sytuacji rynkowej, kreowanej przez t-mobile... to możliwe ;-)

Odpowiedz

58. ~Aldo
-1

2016-09-13 17:55:57

A pod koniec roku nowe staystyki "play po wakacjach tracił 5 tys klientów każdego dnia" hehehe

Odpowiedz

57. ~hhh
-2

2016-09-13 11:12:18

play jest tanią siecią,ale jakość zasięgu i szybkość internetu jesy na marnym poziomie

Odpowiedz

56. wlo
2

2016-09-13 09:19:48

54 - przepraszam... Co Ty człowieku znowu wymyśliłeś? Możesz powiedzieć coś więcej o Twojej tezie?

Odpowiedz

55. ~Nickelback
2

2016-09-13 08:37:24

Tez jestem w play od 31 grudnia 2011 i jest git i powiem wam ze da się przedlorzyc ten pakiet za rejestracje pakietami 10 za 5 15 za 10 bo ida na promocyjne

Odpowiedz

54. ~pabloki
0

2016-09-12 22:23:01

wlo ja tez myślałem że to łatwo policzyć ale co jeśli przez wakacje , leniwy sezon, play oddał np tylko 20 .000 a przyjął 80.000 . bilans tez będzie na plusie 60.000. trzeba pocekać na wyniki 3kw i sie przekonamy i wtedy sie okaże czy miałem rację czy tez słusznie mnie krytykowałeś.

Odpowiedz

53. wlo
1

2016-09-12 20:56:16

toms... Jego siostra do gimnazjum właśnie poszła, więc nie dziw się, że nie wie o co chodzi ;-)

Odpowiedz

52. toms
1

2016-09-12 20:25:32

36 - siostra, jej mąż ( a mój szwagier) i ich dwoje dzieci. Czego jeszcze nie rozumiesz?

Odpowiedz

51. ~Calm7
0

2016-09-12 20:21:30

PLAY to moja ulubiona sieć;-)

Odpowiedz

50. wlo
0

2016-09-12 20:16:21

47 - dzisiaj już zarobiłem ;-)

Odpowiedz